Domov / Novinky / Značkové topánky Killah si jednoducho zamilujete!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Značkové topánky Killah si jednoducho zamilujete!

Tiež milujete topánky a topánočky, potrpíte si na dizajn i pohodlie? Potom vás určite osloví talianska značka Killah, ktorá u nás zatiaľ nie je toľko známa, ale svoje priaznivcov si postupne hľadá. A pretože Taliansko je Mekkou módy, potom možno jednoznačne povedať, že táto obuv udáva štýl.

Kde sa vzala?

Módna značka Killah vznikla v roku 1998. špecializuje sa na oblečenie, módne doplnky a samozrejme tiež obuv. Killah hľadá inšpiráciu v súčasných módnych trendoch, jej produkty sú určené najmä pre mladé ženy, ktoré sa chcú vkusne obliekať za rozumné ceny. Značka sa vyznačuje originálnym štýlom, vďaka ktorému sa odlišuje od konkurencie. Presne také sú aj topánky, na prvý pohľad spoznáte, že ide o tohto výrobcu.

 

Móda, ktorá má štýl!

Killah je čisto dámska značka, ktorá prináša oblečenie a obuv pre ženy. Topánky vynikajú vysokou kvalitou a predovšetkým rozmanitosťou. Každá topánka je prepracovaná do najmenšieho detailu. Okrem stálej ponuky nájdeme v jej portfóliu obuv podľa ročného obdobia. Ide o modely odvážne aj avantgardný, ktoré pôsobia dojmom rozpustilej dievčatá.

 

K akej príležitosti sa hodí?

Tiež vás nudí "obyčajné" topánky a máte radšej také, ktoré len tak niekto nemá? Potom stavte na značku Killah. Lodičky s leopardím vzorom môžete využiť do spoločnosti napríklad k malým čiernym šatám alebo ku kostýmu do práce. Premeňte sa v elegantnej a zvodnú dámu.
Športové a ležérne eleganciu zustupují Killah balerínky a tenisky v jednom. Áno, táto obuv je k džínsom alebo k legínam, sú vhodné na každodenné nosenie a naviac máte istotu, že vaše topánky sú skutočne originálne.

Veľmi obľúbené sú tiež Killah lodičky na kline, ktoré pôsobia veľmi romanticky. Môžete si ich obuť k letným šatám alebo k sukni a vyraziť v nich s kamarátkou na kávu. Nechajte sa inšpirovať talianskou módou Killah, s ktorou nemôžete šliapnuť vedľa.

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.