Domov / Novinky / Žena bez šiat je ako kvetina bez kvetov
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Žena bez šiat je ako kvetina bez kvetov

Žena bez šiat je ako kvetina bez kvetov - Afrodit.sk    Čo sa v mladosti naučíš, je niekedy lepšie v starobe odbúrať :) Keď som bola malá, mala som na sebe stále len tepláky. Iba keď bolo fotenie, alebo rodinná oslava, obliekla ma mamička do šiat.

Bolo to pre mňa nezvyklé a cítila som sa "trápne". Preto mi nechuť k šatám a sukniam dlho vydržala. Donedávna! Vďaka bohu, už je to obdobie za mnou a ja si s radosťou užívam šaty všemožných dĺžok a strihov.

Šaty nám pristane, tak toho poďte využiť!

Ak nevlastníte ani jedny šaty v skrini (čo ale pochybujem;)), nikdy nebudete žiariť tak, ako by ste mohli. Mala by ste s tým urýchlene niečo robiť. Dámske šaty ženám dodávajú eleganciu, zmyselnosť, pôvab - presne to, čo z nás má vyžarovať. Častokrát sa aj ja otočím za dievčaťom v šatách a jej kamošky v nohaviciach si ani nevšimnem. Je to tak, šaty nám pristanú. Len je potrebné zvoliť také, v ktorých sa budeme cítiť dobre.

Z akých šiat sa dá vyberať? Z nepreberného množstva!

Romantické

Ja v lete dávam prednosť kvetovaným šatám, pretože navodzujú príjemnú atmosféru. Alebo čo takto ružové šaty na ramienkach? Perfektne romantické a navyše sú pre zdokonalenie dekoltu vybavené vypchávkami. Zbožňujem ich strih s rozšírenou sukňou. Sú svieže, uvoľnené a vzdušné.

 

Bez ramienok

Hitom sa stávajú aj šaty bez ramienok , ktoré sú pre mňa v lete rozhodne jasnou voľbou! Takéto bodkované šaty bez ramienok sa hodí k akejkoľvek príležitosti. Sú zvodné, hravé, nápadité a ženské. Ak ste si ich tiež obľúbila, pozor, opaľujte sa tak, aby bol váš dekolt jednofarebný ;).

 

Spoločenské, elegantné

Chystáte sa na spoločenskú akciu a vaše šaty akosi nevyzerajú práve reprezentantivně? Investujte do nových! Vyberať môžete z množstva farieb, dĺžok a strihov. Vyberte si napríklad tie s čipkou, farebnými kamienkami alebo zaujímavú aplikáciu. Doplňte výrazným šperkom a topánkami na podpätku a budete očarujúce.

 

Športové

Keď idem len tak von alebo s priateľmi do parku, zvolím šaty v športovom štýle. Sú pohodlné, mladistvé az príjemného materiálu. Navyše často hrám farbami, čo im dodáva na vtipu a ma na veselosti.


Nech zvolíte akýkoľvek štýl šiat, užívajte si ich. Leto nie je tak dlhé, ako sa zdá a za chvíľu je zase strčíme do skrine.

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.