Domov / Novinky / Zavinovacie sukne pre perfektné leto
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Zavinovacie sukne pre perfektné leto

Zavinovacie sukne pre perfektné leto  - Afrodit.sk    Nepotrpíte si na tesné džínsy alebo nohavice, a už vôbec nie v teplom počasí? Niet sa čomu diviť! Naproti tomu v širokých sukniach alebo šatách vám bude veľmi príjemne aj v parných letných dňoch. Prečo teda do svojho šatníka nevpustiť naozaj ženské kúsky, ktoré podčiarknu vašu krásu?

Retro sukne pre romantické duše

Decentné, napriek tomu však nápadité potlače dominuje nádherným zavinovacím sukniam v retro štýle, ktoré nájdete v našej ponuke kvalitné české módy. Holdujete naozaj netradičným vzorom? Potom by vašej pozornosti nemali ujsť zavinovacie sukne s jemnými vážkami alebo nepostrádateľnými motýle.

A pre milovníčky kvetín a jemných vzorov je ako stvorená sukňa s potlačou levandule, ktoré vám bude dokonca evokovať nádhernú upokojujúcu vôňu. Trochu výraznejšie pôsobí sukne s vlčími maky, v ktorej budete naozaj neprehliadnuteľná!

Romantika nechýba ani zavinovacím sukniam s čipkovaným potlačou. A v rámci retro štýle nemôžu chýbať ani roztomilé bodky, ktoré sa postarajú o mladistvý vzhľad.

Krásne krivky za všetkých okolností

A ako obľúbený retro vzhľad ešte viac vylepšiť? K tomu vám pomôže nepostrádateľná spodnička, ktorú môžete použiť nielen pod zavinovacie sukne, ale aj pod šaty v retro štýle. Vďaka spodničke bude vaša silueta dokonalá a sukne alebo šaty budú pôsobiť omnoho luxusnej

Ešte štíhlejšie bude váš pas pôsobiť, ak zvolíte upnutý top. Vznikne tak kontrast medzi priliehavým vrchným dielom a bohatú, naberanú sukní. Čím upnutejšie top, tým lepšie!

Zavinovacie sukne sa navyše skvele prispôsobí vašej postave a ani pri menších váhových výkyvoch nepríde skrátka!

 

Potrpíte si na originální módu, která dá vyniknout vašim křivkám? V našem internetovém obchodě naleznete nové zavinovací sukně s romantickými vzory, které jsou na jarní a letní dny jako stvořené!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).