Domov / Novinky / Zabudnite na zimné bundy! Dajte šancu kabátom!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Zabudnite na zimné bundy! Dajte šancu kabátom!

Zabudnite na zimné bundy! Dajte šancu kabátom!  - Afrodit.sk    Nudí vás niekoľkomesačné nosenie opozerané zimné bundy, v ktorej sa necíti práve veľmi príťažlivo? Iste s nami budete súhlasiť, že klasická športová bunda nie je práve šmrncovný záležitosťou. Predsa len o poznanie lepšie sú na tom moderné bundy, ale prečo sa uspokojiť s priemerom, ktorého sú plné ulice? Presvedčte sa o tom, že kvalitný zimný kabát je výbornou investíciou, ktoré rozhodne nebudete ľutovať!

Bunda versus kabát

Žijete v domnení, že počas naozaj chladných dní nie je iná možnosť, než si obliecť teplú, no značne neforemnú a nelichotivú zimnú bundu ? Ovšem dokonale padnúce kabát bez problémov zimnú bundu zastúpi, a to aj v tom najchladnejšom počasí.
Kabát v predĺženej dĺžke vám mnohokrát poskytne omnoho väčší komfort a nedovolí, aby zima prenikla k obličkám náchylným k prechladnutiu.

Športová bunda na voľnočasové aktivity

Klasická zimná bunda by skrátka a dobre mala zostať vyhradená na voľný čas, kedy je predsa len nutné dbať na maximálne pohodlie a je nutné mať oblečenie z odolnejších a pevnejších materiálov.

Elegantný kabát na bežné nosenie

Naproti tomu zimný kabát z kvalitného materiálu bez ujmy prečká niekoľko sezón.
Základom šatníka by však mal byť nejaký menej výrazný kúsok, najlepšie v čiernom alebo béžovom odtieni, ktorý vám dokonale poslúži aj pri formálnejších príležitostiach, teda najrôznejších rodinných oslavách, pracovných schôdzkach pod.

Vyhnite sa módnemu peklu

Pamätajte na to, že kombinácia krásnych, elegantných čižiem a športovejšie navrhnuté zimné bundy je pravé módne peklo, ktoré by malo z českých ulíc čo najskôr zmiznúť a skončiť v hlbinách pekelných!
A rovnako tak športová obuv prekazí akúkoľvek snahu o elegantnejší outfit tvorený starostlivo vybraným kabátom!
Keď sa však pri čakaní na autobusovej zastávke starostlivo rozhliadnete, určite uvidíte aspoň jednu slečnu či pani, na ktorej ide vidieť, že sa ráno nemohla rozhodnúť pre elegantné, alebo naopak športové outfit ...
Vy však predsa máte jasno a v slušnom kabáte vám žiadne módne faux pas nehrozí!

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).