Domov / Novinky / Vyskúšajte platbu cez platobnú bránu
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Vyskúšajte platbu cez platobnú bránu

Vyskúšajte platbu cez platobnú bránu - Afrodit.sk    Ponúkame vám módu a módne doplnky, z ktorých si vyberie každý. Okrem pestrej ponuky a neustáleho obmieňanie sortimentu sa snažíme, aby ste sa cítili príjemne tiež pri samotnom nákupe. Preto prinášame hneď niekoľko možností platby vrátane veľmi výhodného platenia prostredníctvom platobnej brány. Nakupujte rýchlo, pohodlne a hlavne bezpečne.

 Sledujte jesenné trendy v našom e-shope

Jeseň už v je plnom prúde, a preto sme pre vás pripravili oblečenie a doplnky, ktoré k tomuto ročnému obdobiu neodmysliteľne patria. O slovo sa hlási teplé kabáty, bundy a pončá. Najmä pončá patrí medzi obľúbené jesenné outfity, ktoré sú veľmi hrejivé a navyše trendy. A samozrejme nesmie chýbať šatka alebo šál. Tento rok frčia takzvané tunely, teda spojené šály, ktoré jednoducho omotáte nedbalo okolo krku a môžete vyraziť.

 

Bezpečný nákup pre každého

Aby bol váš nákup maximálne pohodlný a hlavne bezpečný, ponúkame hneď niekoľko možností platby. Cenu za objednaný tovar môžete uhradiť buď v hotovosti, na dobierku alebo bankovým prevodom. Teraz máte ešte jednu možnosť, ktorou je platba prostredníctvom platobnej brány. Ide o veľmi bezpečný spôsob ako zaplatiť za vaše nákupy v e-shope. Navyše to je veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Platobná brána vám umožní ľahko a rýchlo z pohodlia vášho domova realizovať on-line platby za tovar a služby pomocou internetového bankovníctva.

Aké sú výhody?

Platby cez platobnú bránu prinášajú hneď niekoľko výhod. Tou prvou je jednoduchosť. Nemusíte si zakladať žiadne ďalšie účty, pamätať nové heslá. Jednoducho používate svoje on-line bankovníctvo, ktoré už máte založené. Zrejme najväčšie prednosti je bezpečnosť pri platení, pretože ide o komunikácie medzi nami a vašu bankou s využitím bezpečnostného certifikátov. O svoje peniaze sa teda nemusíte obávať. Všetko prebieha veľmi rýchlo, pretože platba je odoslaná okamžite po overení vášho dispozičného zostatku.

Ak budete chcieť túto platbu vyskúšať, stačí len potvrdiť objednávku a vybrať si ako spôsob platby "platobnú bránu". Netreba sa ničoho obávať, je to veľmi jednoduché a rýchle.

Urobte radosť sebe a svojim blízkym

Veríme, že si z nášho sortimentu vyberiete presne to, čo hľadáte. Neprepadajte jesennej depresii a urobte si radosť pekným oblečením, alebo kúpte praktický a vkusný darček svojim blízkym. Sledujeme s vami aktuálne módne trendy.

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.