Domov / Novinky / Vybrať tú pravú, narobí vrásky!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Vybrať tú pravú, narobí vrásky!

Vybrať tú pravú, narobí vrásky! - Afrodit.sk    Nesmrteľné farby, ktoré určite nesklamú. Tri jesenné modely len pre vás. Ktorá farba je tá vaša obľúbená: čierna, biela alebo hnedá? Štýlová bunda do pása, nízke čipkované čižmy, extravagantné kabelka, moderné rifle, elastické nohavice ...

Nesmrteľné farby, ktoré určite nesklamú

Tri jesenné modely len pre vás. Ktorá farba je tá vaša obľúbená: čierna, biela alebo hnedá ? Štýlová bunda do pása, nízke čipkované čižmy, extravagantné kabelka, moderné rifle, elastické nohavice ...

 

Biela farba symbol jemnosti a čistoty

Luxusná dámska koženková bunda vo farbe slonová kosť má trendy čipkované rukávy a dokonale sa hodí k nízkym čižmám. Tradičné modré džínsy s spraným motívom v kombinácii s klasickým čiernym tielkom či trikom skvele doladí vkusná kabelka. Moderná biela kabelka s dizajnovým dierovaním dodá modelu elegantný vzhľad.

 

Štýlová bunda do pása

Nízke čižmy s čipkou

Trendy kabelka do ruky

 

 

 

 

Nevšedná hnedá farba jesene

 

Hnedé letné aj jarné  nízke čižmy s čipkou skvele ladí s béžovou krátkou bundičkou do pása . Čipka, ktorá vládne móde tohtoročnú sezónu nechýba na čižmách ani koženkové bunde. Štýlové čierne elastické nohavice sa príjemne nosia a vyváža farebnosť modelu. Nepostrádateľným doplnkom je vkusná krémová kabelka do ruky.


 

Štýlová bunda do pása

Nízke čižmy s čipkou

Trendy kabelka do ruky

 

 

Rebelantstva a elegancia v čiernej farbe

 

Čiernu koženkovou bundu s moderným čipkovaným dizajnom na rukávoch rada oblečiete v lete, na jeseň ale aj na jar. Ľahko ju skombinujete s každým doplnkom. Čipkované nízke čižmy s trendmi kovovými detailmi oceníte v daždivých dňoch. Rebelský vzhľad dodajú klasické elastické nohavice. Čerešničkou na torte je nevšedný extravagantné kabelka do ruky.

 

Štýlová bunda do pása

Nízke čižmy s čipkou

Trendy kabelka do ruky

 

 


 

Napísal (a)  Martina Holzmanová

Martina Holzmanová