Domov / Novinky / Vyberte si pre seba ten správny dáždnik
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Vyberte si pre seba ten správny dáždnik

Vyberte si pre seba ten správny dáždnik - Afrodit.sk    Rozbil sa vám práve dáždnik alebo ste sa rozhodli kúpiť si nový? Pretože je na dnešnom trhu dáždnikov celá rada, pomôžeme vám nájsť ten, ktorý sa bude hodiť práve vám.

Štýlová za každého počasia

Skladacie alebo rúčkou?

Základné rozdelenie dáždnikov je na skladací a rúčkou. Ako už sám názov napovedá, skladací dáždnik je praktický vďaka svojim rozmerom. Zložený sa vojde aj do malej kabelky alebo pánske tašky, a preto je vhodný na každodenné použitie - do práce, do mesta aj na výlet.

Skladací trendy dámsky dáždnik

Naproti tomu holový dáždnik do kabelky nestrčím, ale na druhú stranu sám o sebe pôsobí veľmi elegantným dojmom . Pokiaľ chcete vyzerať reprezentatívne a záleží vám na tom, aby ste zapôsobili, rozhodne pre tento okamih siahnite po holový dáždnik. Môžete si vybrať od obyčajných dáždnikov s umelou palicou, po veľmi luxusné s palicou drevenou. Holový dáždnik sú navyše praktické do silného dažďa , pretože majú pevnejšiu konštrukciu ako dáždniky skladacie.

Štýlový holový dámsky dáždnik

 

Oba druhy dáždnikov sa predávajú buď vo vystreľovací verziu alebo s manuálnym rozvíráním.

výber materiálu

Na tom, z akého materiálu bude vami zvolený dáždnik vyrobený, tiež záleží.

Dáždniky s oceľovou konštrukciou sú pevné a veľa odolné, avšak majú oveľa väčšiu hmotnosť ako dáždniky vyrobené z materiálu, kde sa kombinuje hliník, karbón a sklolaminát. Všetky tieto materiály vynikajú nízkou hmotnosťou, ale vyššou cenou. Takto vyrobené dáždniky by sa mali za silného vetra otočiť a konštrukcia by sa nemala polámať.

Dáždnik ako módny doplnok

Či ste žena alebo muž, dáždniky si vyberajte podľa svojho vlastného vkusu tak, aby vám ladil s vašim vrchným oblečením. Zamyslite sa, v akých farbách sa nesú vaše jesenné saká a kabáty a zimné bundy. Ak chcete byť v daždi vidieť a pôsobiť nevšedne, schválne môžete zvoliť farbu dáždnika v kontrastnej farbe so svojím oblečením. Sebe i všetkým ostatným tak rozžiarite zašednuté a daždivé popoludnie.

Atraktívny za každého počasia