Domov / Novinky / Vneste jar do svojho šatníka
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Vneste jar do svojho šatníka

Vneste jar do svojho šatníka  - Afrodit.sk    Zdá sa vám, že tohtoročná zima nemá konca? Počasie zatiaľ jarné nálade príliš nepraje. To však nemení nič na tom, že pomocou veselých módnych kúskov si môže jar nájsť cestu do vášho šatníka i života. Vedzte, že práve teraz je ten najlepší čas na oživenie vašej garderóby.

  Obľúbené ľahké kúsky

Deprimuje vás pohľad do zimného šatníka?
Potom vytiahnite svoje obľúbené jarné a letné kúsky. Ale ešte lepšie urobíte, keď si zaobstaráte nejaký nový prírastok! Nové tričko či top sa vždy hodí, preto si urobte radosť. Uvidíte, že v novom žiarivom kúsku sa budete razom cítiť oveľa lepšie. Voľte oblečenie z príjemných, priedušných materiálov, ktoré sa dajú nosiť po celý rok . Než aby ste sa zabalila do hrubého svetra, vydajte sa cestou vrstvenie. V tomto prípade sa nebojte kombinovať nesúrodé kúsky, napríklad košele , vesty , pulóvre ... skrátka čo vás len napadne!


Aj materiály môžu vytvárať zaujímavé kontrasty, ako napríklad umelá kožušín a, teplejšie úplet, detaily z teplákoviny pod.

Optimistické farby a vzory

Jar budete mať razom na dosah, ak stavíte na romantické kvetinové vzory. Preto siahnite napríklad po nežných kvetovaných legínach , ktoré vám iste vyčarujú úsmev na perách aj v treskúcej zime ...


Do nevyspytateľného počasia ho môžete doplniť teplejším jednofarebným svetrom . Ak však neholdujete nežným kvetom, stavte aspon na veselšie farby, ktoré vám pomôžu zatočiť s tmavými zimnými outfity. Nepáči sa vám, že ulice na niekoľko mesiacov v roku ovládne čierna farba, občas vystriedané tmavo modrú, hnedú a vínovú? Kto hovorí, že vy musíte ísť s davom ... Inokedy vyskúšajte obľúbené prúžky, ktoré rozhodne nie sú vyhradené iba pre obľúbený letný námornícky štýl.
 

Tiež potrebujete po dlhej zime na iné myšlienky? Ktorý kúsok bude prvým prírastkom do vášho jarného šatníka?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).