Domov / Novinky / Veselé gumové topánky a papuče nielen pre parádu
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Veselé gumové topánky a papuče nielen pre parádu

Veselé gumové topánky a papuče nielen pre parádu - Afrodit.sk    Gumové topánky sa tešia neutíchajúcej popularite. Čo stojí za ich úspechom? Rozhodne ich všestrannosť a komfort, ktoré deťom i dospelým poskytujú. Gumové papuče sú navyše veľmi ľahké, takže o nich takmer nebudete vedieť. Môžu hrať všetkými farbami, čo ocenia najmä deti, ktoré si je vďaka tomu zamilujú. A čo potom ozdoba v podobe motorky alebo kvety?

Obľúbené na pláž

Výhodou gumových topánok je ich všestranné využitie. Na pláž v nich nielen dôjdete, ale bez obáv sa v nich môžete vydať aj do vody, kde číhajú ostré kamene a podobne. Už sa nebudete musieť báť, že šliapnete na niečo ostré alebo spadnete na nerovnom dne a pokazíte si tak celú dovolenku. Na leto sú gumové topánky skrátka ako stvorené!

Nepostrádateľné na šport

Pri hraní aj obľúbených športových aktivitách gumové šľapky určite nájdu uplatnenie. Najmä v tro pick počasí si nebudete môcť priedušné a pohodlné topánky vynachváliť!

Praktické na záhradu

Rýchlo sa obuť a zase vyzuť. To je gumové šľapky vskutku príznačné! Na záhradu alebo terasu sú také topánky ideálnym riešením, pretože sa aj veľmi ľahko udržujú, stačí ich umyť pod prúdom vody, prípadne jemne utrieť vlhkou handričkou a budú zase ako nové!

Pohodlné na prechádzku

Gumové papuče sa hodí na kratšie výlety a prechádzky vďaka príjemne tvarovanej stielke, ktorá nohe poskytne dostatočnú oporu. Pätnej pásik zaručuje dostatočnú stabilitu a zaistí, že aj v mierne náročnom teréne drží papuče na nohách úplne bez problému!

Vďačné na pochôdzky

Potrebujete rýchlo zaskočiť na nákup, na poštu alebo kamkoľvek inam? Aj v takomto prípade vám gumové papuče výborne poslúži. Len im dajte šancu!

 

Vlastníte už nejaké gumové topánky, alebo si ich tento rok konečne chcete zaobstarať?

Aká farebný variant vás najviac zaujala? Presvedčte sa konečne o ich výhodách aj vy!

 

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).