Domov / Novinky / Tuniky a leto je dokonalá kombinácia!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Tuniky a leto je dokonalá kombinácia!

Tuniky a leto je dokonalá kombinácia!  - Afrodit.sk    Vymýšľanie perfektného looku v horúcom letnom počasí môže byť docela únavné. Tým skôr je dobré mať v šatníku osvedčené outfity, ktoré nevyžadujú žiadne zdĺhavé premýšľanie. Práve také sú obľúbené tuniky, samozrejme doplnené trendovými legínami! Ako však tuniky a legíny kombinovať? To sa dočítate práve teraz!

Čierna tunika a legíny so zvieracím motívom

 

 

 

 

 

 

 

Ktorá kombinácia tuniky a legín sa hodí na špeciálnejšie príležitosti, ako sú večierky, párty alebo na divokú dámsku jazdu? Rozhodne elegantná čierna tunika doplnená nestarnúcimi legínami so zvieracou potlačou.

Farebná tunika a kvetované legíny

Romanticky založené ženy a dievčatá určite nedajú dopustiť na kvetované legíny v spojení s jednofarebnou tunikou. Vzorované legíny budú vyzerať zakaždým inak, záleží práve na aktuálnej farbe tuniky.

Červená tunika a čierno-biele legíny

 

 

 

 

 

Nadčasová kombinácia čiernej, bielej a červenej sa nikdy neomrzí. Preto ani vy nedáte dopustiť na bielo-čierne legíny, ktoré ešte viac vyniknú vďaka červenej tunike, ktorá pristane každej žene, stačí len zvoliť ten správny odtieň.

Čipkovaná tunika a lesklé legíny

 

 

 

 

Romantické tuniky s čipkovanými aplikáciami si budú dobre rozumieť s  lesklými legínami. Odlišné materiály a štýly vytvára zaujímavý kontrast, ktorý je tak nezapadne.

Biela tunika a legíny s ornamentami

Ktorý vzor ani tento rok nesklame? Jednoznačne etno ornamenty. Také legíny si budú skvele notovať sa jednoduchou a vzdušnou bielu tunikou, ktorá by mala byť základným stavebným kúskom každého dámskeho šatníka.

Tip pre vás

Cítite sa v legínach nesvoja a zdá sa vám, že sa nehodí na bežné nosenie? Potom stavte na nohavicové legíny, ktoré sú napríklad od džínsov vďaka rafinovane umiestneným vreckám na nerozoznanie, avšak čo do komfortu a pohodlia im džínsy nesiahajú ani po členky ...

 

Na akú kombináciu tuniky a legín nedáte dopustiť vy?

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).