Domov / Novinky / Tuník nie je nikdy dosť
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Tuník nie je nikdy dosť

Tuník nie je nikdy dosť - Afrodit.sk    Tunika na každú príležitosť. Ešte premýšľate, či si tuniku zaobstarať? Potom vedzte, že jeden kúsok vám stačiť nebude. Jarné a letné počasie priamo nabáda ku kúpe priedušného, ​​štýlového a veľmi príjemného oblečenie!

  Tunika na každú príležitosť

  Ešte premýšľate, či si tuniku zaobstarať? Potom vedzte, že jeden kúsok vám stačiť nebude. Jarné a letné počasie priamo nabáda ku kúpe priedušného, štýlového a veľmi príjemného oblečenie!

   

  Dámske tuniky sú veľmi moderným kúskom odevu, ktorý by rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku.
  Ide o veľmi univerzálne oblečenie , ktoré môže nosiť každá žena bez ohľadu na vek a postavu. Len máloktorý top dokáže tak lichotiť postave, potlačiť drobné nedostatky a naopak vyzdvihnúť ženské prednosti. A to nie sú zďaleka všetky výhody, ktorý tento top prináša.
  Nechajte sa inšpirovať.

  Nadčasový outfit

  Zvoľte tuniku z príjemného materiálu a máte istotu, že bude vaším verným spoločníkom niekoľko sezón. Ide o nadčasový kúsok odevu, ktorý už z módy len tak nevyjde. Voľný strih je veľmi milosrdný a krásne sa v nej stratí aj nejaké to kilo navyše. 

   

  Možno si hovoríte, že v tunike sa úplne stratí ženské tvary. Ak však zvolíte rafinovaný strih , potom ani tento problém nie je neriešiteľný. 

   

  Tuniky dlhšia k legínam

  Táto kombinácia je úplne dokonalá, jediné na čo treba dávať pozor, je farebná zladenosť. Ak zvolíte legíny s farebnou potlačou, tunika by mala byť jednofarebná a naopak. Nezabúdajte, že v móde stále platí, menej je viac. V lete je možné dlhé legíny vymeniť za 3/4, ktoré pôsobia elegantne. Tunika k legínam by mala dostatočne zakrývať zadoček ideálna dĺžka do polovice stehien.

   

  Aby bol outfit dokonalý, je potrebné vybrať vhodnú obuv. Odporúčame lodičky na podpätku či platforme, ale aj romantické baleríny budú šik.

   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémova

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.