Domov / Novinky / Trable s ponožkami
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Trable s ponožkami

Trable s ponožkami  - Afrodit.sk    Vždy sa to stane v tú najmenej vhodnú chvíľu! O čom je reč? Predsa o trapasoch s ponožkami! Našťastie sa tieto trable nevyhnú nikomu, takže každý ich dokáže pochopiť. A čo všetko nám môžu nezbedné ponožky vyviesť?

Nečakane vyliahnutí palec

Palec lezúci z  ponožky práve vo chvíli, keď to najmenej potrebujete! Skrátka typická situácia. Každému sa to už niekedy stalo, či už na návšteve, v obchode s obuvou, v šatni vo fitness centre, na masáži, alebo kdekoľvek inde. Pravda skrátka je, že v tomto prípade zákon schválnosti funguje neomylne, takže nemá zmysel sa tým nijako zvlášť trápiť. Vždy je lepšie takúto situáciu brať s nadhľadom a obrátiť ju na žart .

Každá ponožka iná

Avšak ponožky nám prináša ďalšie nečakané trable v nie práve ideálnych situáciách. Tiež každé ráno večnosť vymýšľate dokonalý outfit, ale na také detaily, ako sú ponožky, už vám nezostáva veľa času? Potom sa vám iste neraz stalo, že ste mali každú ponožku inú. Ak sa jednalo o čiernu a hnedú farbu, možno si rozdielu nikto ani nevšimol. Ale ak milujete vo veselých ponožkách s obrázkami a najrôznejšími motívmi, potom iste bolo o zábavu postarané;)

Nevhodne zvolené ponožky

Nikdy nevieme, čo sa ten ktorý deň všetko zomelie. Preto nás môže niekedy zaskočiť nečakané pozvanie alebo iná udalosť, pri ktorej si musíme vyzuť topánky . V takých chvíľach vo vás úplne zamrazí a krvi by sa vo vás nedorezal? Márne premýšľate, ktorý obrázok dnes zvíťazil pri výbere ponožiek? Potom vedzte, že v tom nie ste sami a nerobte si obavy. Možno nabudúce budete prezieravejšie ...

 

Naša rada

Nikdy sa nepokúšajte tieto udalosti "zamaskovať". Tým nič neschováte, lebo na všetko pritiahnete ešte väčšiu pozornosť. Radšej sa ospravedlňte a ďalej už sa k mrškám ponožkám nevracajte.

 

A aké trable spôsobili ponožky vám? Budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše humorné príbehy.

 

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).