Domov / Novinky / Tipy na veselé jarné líčenie
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Tipy na veselé jarné líčenie

Tipy na veselé jarné líčenie  - Afrodit.sk    Radujete sa z teplejšieho počasia a nemôžete sa dočkať, až konečne príde to pravé jar plné farieb a vôní? Tiež jarné líčenie sa nesie v znamení všetkých farieb dúhy, takže bez výraznejších očných tieňov sa rozhodne nezaobídete! Aké sú ďalšie trendy, ktoré váš jarný make-up ešte viac vylepší?

   Kontrastné očné tiene

Dve kontrastné farby očných tieňov, jedna do vonkajšieho a jedna do vnútorného kútika oka. Zrzkám pristane napríklad zelená s fialovou. Blondínky môžu vyskúšať svetlo modrou a ružovou, brunety hnedú a zlatú. Skrátka a dobre, inšpirujte sa treba výrazným vzorom na vašej tunike . Ak chcete líčenie očí prepojiť s vaším outfitom, potom siahnite po šatke v rovnakej farbe ako očné tiene. Vďaka nemu vás navyše nepríjemný jarný vietor nezaskočí!

Jemné očné tiene

Ak si predsa len netrúfate na takéto experimenty, skúste staviť na očné tiene v pastelových farbách, ktoré k jarnému obdobie neodmysliteľne patrí. Pastelový tieň môžete naniesť na celé viečko, ale stačí aj menšia plocha, napríklad iba pod obočím. Inokedy môžete siahnuť po nezvyčajne jasné očný ceruzke a počas minútky časť oka obkrúžiť.

Výrazné ružové pery

Nepotrpíte si na výrazne namaľované oči? Potom stavte na osvedčenú rúž. Nežné jarné outfity, napríklad kvetované šaty , dokonale vyniknú v kombinácii s ružovou rúžom. Tu je však potrebné zvoliť vhodný odtieň. Kým blondínkam pristanú skôr svetlo ružová, čiernovlásky si môžu dovoliť tmavo ružovú, ženy s ryšavými vlasmi zažiari skôr v červeno-ružovej rúži ...

Jasné tváre

Prvé jarné lúče sa budú efektne odrážať od vašej tváre, ak tomu trochu napomôžete. Základom je účinný rozjasňovač, ktorý rozjasní vaše črty a podporí zdravý vzhľad vašej pleti aj po dlhej zime. Vo vašej kozmetickej taštičke by v tomto období nemala chýbať ani nepostrádateľná tvárenka. Práve v tomto období býva pleť ešte veľmi bledá, preto je nutné jej farbu trochu podporiť. Ideálne je v každom prípade tvárenka s trblietavým efektom.

Veselé nechty

Aby bol výsledný dojem naozaj dokonalý, nepodceňte manikúru. Tu sa tiež môžete poriadne vyblázniť. Vašim nechtom budú určite slušať žiarivé farby. A ak máte dostatok času, skúste si konečne vyhrať s najrôznejšími ornamentami, prúžky, bodky či kvetinami ... Vašej fantázii sa skrátka medze nekladú! Avšak nikdy nesklame ani klasická ružová, ak príliš výrazným nechtom zrovna neholdujete.

Omamná kvetinová vôňa

Parfumy síce už nemajú čo robiť s líčením, ale zabudnúť na ne nemôžeme! Práve jar inšpiruje k výbere parfumu s výraznou kvetinovou zložkou. Čo tak romantický orgován, jedinečná pivonka alebo elegantné ruže?

 

Aké jarné líčenie vyhralo u vás? Experimentujete s jasnými farbami nielen pri vymýšľaní outfitov, ale aj v rámci make-upu?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).