Domov / Novinky / Teplé ponožky - základné vybavenie do zimy
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Teplé ponožky - základné vybavenie do zimy

Teplé ponožky - základné vybavenie do zimy  - Afrodit.sk    Práve v tejto chvíli to vonku vyzerá veľmi neprívetivo. Je hmla, občas mrholí, niekedy fúka a je pod nulou. Keď už sme sa zmierili s tým, že teda prišla zima, očakávame aspoň trochu snehu. Ten však neprichádza. Budú tento rok Vianoce aspoň niekde na snehu alebo sa opäť budeme musieť uspokojiť so sychravým, skôr jesenným počasím? To dnes nevie nikto.

Hoci však potrebné stále nie je sneh, zima sa nám môže pekne dostať pod kožu. Mínusové teploty a silný vietor nie je nič príjemné, nech je sneh alebo nie. A že si mráz našej malú Českú republiku nájde, o tom niet pochýb. Je potrebné sa naň poriadne vyzbrojiť, aby nám tých niekoľko mesiacov zimy nepokazil.

Teplo od nôh je základ

No iste, moudra našich babičiek si čas od času pripomíname. A je to dobre, pretože na nich vždy kus pravdy je. A na tom, že nohy musia byť v teple, je pravdy veľa. Vyrieši to teplé zimné ponožky.

 

Pletené alebo bavlnené, hlavne kvalitné

Ponožkám možná cez rok nevenujeme moc veľkú pozornosť. Volíme je väčšinou podľa farby, aby neboli ako päsť na oko, keď niekedy náhodou "vykuknú". V zimnom období je však potrebné vyberať hlavne teplé a vysoké ponožky, pretože tie nám "vykuknú" len doma. Zimné ponožky môžu byť aj zábavné a štýlovo navrhnuté. Objavujú sa na nich zimné motívy, ako sú vločky alebo iné zimné vzory. Na trhu je ponožiek nepreberné množstvo a tých zimných práve pribudlo. Vyberajte si tie kvalitné, ktoré naozaj zahrejú.

Teplé ponožky na doma

Ak ste vy alebo niekto vo vašom okolí manuálne zručný, je zima skvelou príležitosťou pre predvedenie vlastného umu. Ručne pletené ponožky, také, ktoré možno poznáte práve od vašich babičiek, v zime hrajú prím. A to prevažne v domácom prostredí, pretože také, aké poznám a vlastným ja, sa do topánok rozhodne nezmestia. Doma však plní svoju funkciu báječne. Je v nich teplo a sú maximálne pohodlné. Jednoducho je nosím miesto papúč.

Nech si vonku fúka, je zamračené alebo padá sneh, mňa je v zimných mäkučkých ponožkách dobre a dobre bude aj vám, ak si také zaobstaráte. Nenechajte svoje nohy trpieť a kúpte im tiež teplé zimné "obutie".