Domov / Novinky / Štýlovo aj v teplákoch? Ide to!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Štýlovo aj v teplákoch? Ide to!

Štýlovo aj v teplákoch? Ide to!  - Afrodit.sk    Preč sú časy, kedy tepláky boli nevzhľadným kusom odevu vhodným tak maximálne na vynášanie smetí ... Časy sa menia as nimi aj vzhľad teplákov, ktoré v súčasnej dobe bez problémov zapadnú do vášho moderného šatníka.

Všestranné tepláky pre každého

Nebudeme vám nahovárať, že v teplákoch môžete ísť kamkoľvek. Najskôr si v nich len tak nevyjdete do mesta, ale aj pri mnohých iných príležitostiach vám tepláky dokonale poslúži.
Čo takto dlhé prechádzky so psom, alebo behanie?

A tepláky sú na nezaplatenie tiež v prípade, že si len potrebujete odskočiť do obchodu pre pečivo a pod. Iste budete súhlasiť, že dlhé prezliekanie je v tomto prípade zbytočnou stratou času. Navyše ak si k teplákom oblečiete tiež štýlovú mikinu, nikto vám nebude môcť povedať ani pol slova ...

 

Štýlovo za všetkých okolností

Aj doma však môžete vyzerať a cítiť sa dobre. Nemilosrdne preto zatočte so starými tepláky, ktoré už majú najlepšie roky za sebou.
Predsa len sa iste chcete svojmu partnerovi alebo partnerke páčiť ... Tak prečo pre to niečo neurobiť, keď tým vaše pohodlie nijako neutrpí?

 

Komfort nadovšetko

Kto by sa chcel doma pohybovať v rifliach, ktoré síce môžu byť pomerne pohodlné, ale čo do pohodlnosti sa měkoučkým teplákom nikdy nemôžu rovnať!
A čo potom tesné šaty alebo ďalšie formálnejšie oblečenie.

To by navyše mohlo pri varení alebo domácich prácach utrpieť ujmy. Pritom obľúbené dámske tepláky znesú skoro všetko. A až vám doslúži, kúpte si nové, bez dlhého skúšania! Správne ušité tepláky totiž padnú každému.

Hravé i nenápadné tepláky

Čierne alebo tmavé tepláky sa nikdy nestratí, ale ďalšie kúsky vo vašom šatníku už môžu byť rozhodne zaujímavejšie! Originálne detaily, napríklad v podobe farebných, kontrastných šnúrok oživí aj zdanlivo obyčajné dámske i pánske tepláky a urobia z nich hravý kúsok.
Milovníci výraznejšieho oblečenie sa nezaobídu bez teplákov s nápaditými obrázkami.

 

Tiež nedáte dopustiť na pohodlné tepláky, ktoré sú tak príjemné na dotyk? Nosíte je výhradne doma, alebo si v nich čas od času vyrazíte na prechádzku?