Domov / Novinky / Štýlové zimné doplnky
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Štýlové zimné doplnky

Štýlové zimné doplnky - Afrodit.sk    Vonku síce ešte nemrzne, ale ráno a večer je nepríjemne chladno, pred ktorým vás spoľahlivo ochráni módne šatky a šály. Zababušte sa do hebučkého šatke a nedajte škaredému počasie šancu! Hitom tohtoročnej zimy budú huňaté nákrčníky a pletené kukly s hrejivým kožúškom. Dámske šatky a šály dokonale spestrí každý outfit a zároveň spríjemní zimný čas. Dodajú ten správny šmrnc a eleganciu.

Vonku síce ešte nemrzne, ale ráno a večer je nepríjemne chladno, pred ktorým vás spoľahlivo ochráni módne šatky a šály.
Zababušte sa do hebučkého šatke a nedajte škaredému počasie šancu! Hitom tohtoročnej zimy budú huňaté nákrčníky a pletené kukly s hrejivým kožúškom. Dámske šatky a šály dokonale spestrí každý outfit a zároveň spríjemní zimný čas. Dodajú ten správny šmrnc a eleganciu.

Dámske šatky

Moderná dámska šatka v obľúbenom tunelovom / kruhovom strihu vás príjemne zahreje v chladných dňoch. Dokonale spestrí váš look. 

 

 

Dámske šály

Farebný, jednofarebný, vzorovaný alebo viac zdobený šál môže byť tou správnou voľbou, ako doladiť a spestriť každý model.

 

Dámske kukly

Pletené dámske kukly, ktoré zaručia dokonalé teplúčko. V chladných ránach sa štýlovo zakuklíte a popoludní elegantne dozdobíte svoj zimný model. Praktický dizajnový doplnok, ktorý ochráni nielen váš krk ale aj účes.

 
 
 

Napísal (a) Kristýna Bémovi

Kristýna Bémova

Žena milujúci nielen módu.

Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.