Domov / Novinky / Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek

Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek - Afrodit.sk    Komfortní matrace, pevný rošt, tak akorát tvrdý polštář a teplá přikrývka. To jsou nezbytné předpoklady pro kvalitní, ničím nerušený spánek. Značný vliv na náš pocit před usnutím má však také vzhled ložnice a zejména barva ložního povlečení. To by navíc mělo dokonale ladit s dalším zařízením ložnice. Jedině tak se může stát perfektní dekorací a oázou klidu v jednom!

Štýlové posteľné obliečky pre dokonalý odpočinok

Komfortný matrac, pevný rošt, tak akurát tvrdý vankúš a teplá prikrývka. To sú nevyhnutné predpoklady pre kvalitné, ničím nerušený spánok. Značný vplyv na náš pocit pred zaspaním má však tiež vzhľad spálne a najmä farba posteľného prádla. To by malo navyše dokonale ladiť s ďalším zariadením spálne. Jedine tak sa môže stať perfektné dekorácií a oázou pokoja v jednom!

Spanie doslova ako v bavlnke

Pri výbere obliečky sa nenechajte zlákať podozrivo nízkymi cenami a tiež peknými motívmi. V prvom rade vyberajte posteľné obliečky podľa materiálu. Predsa len sa jedná o textíliu, ktorá vás obklopuje značnú časť dňa, teda skôr noci. Je preto samozrejme vhodnejšie uprednostniť prírodné materiály.

jednolôžkové obliečky

 

Dokonalé obliečky pre každého

Pre romanticky založené osoby je ako stvorené dvojlôžkové obliečky s nadčasovým motívom Eiffelovej veže. Nemenej štýlové je tiež obliečky s typickými britskými motívmi. Nemenej romantické je obliečky s ružami, alebo čiernobiela scenérie s bicyklom v kontrastnom odtieni.
Naopak milovníkov športov a rýchlych dopravných prostriedkov poteší obliečky s motívmi áut a motoriek. Nechýba ani obliečky s obrázkami lodí, ktoré zaujme nejedného dobrodruha. A nadšený chovateľ zvierat sa nezaobíde bez obliečky s potlačou psov. Aké obliečky je vaša najobľúbenejšia?

Deka do každej domácnosti

Ovšem ako si ešte viac užiť domácu pohodu? Ak už máte po krk nekonečnej zimy, urobte si radosť hrejivú dekou, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Iste budete súhlasiť s tým, že v zime nie je nič príjemnejšie, než sa zabaliť do hrejivé deky s šálkou horúceho čaju v ruke! Deku však oceníte aj počas mrazivých nocí nie je vaša bežná prikrývka dostačujúca ...

 

Želáme vám šťastnú ruku pri výbere obliečok a kvalitným, ničím nerušený spánok!

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

ú

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).