Domov / Novinky / Runway look
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Runway look

Runway look - Afrodit.sk    Nechajte sa inšpirovať. Dvakrát ročne sa vo svetových metropolách koná najprestížnejšia akcie celého módneho priemyslu. Preslávení návrhári predstavujú svoje modely pre nadchádzajúcu sezónu a tisíce nadšených divákov sadajú do hľadiska, aby mohli uvidieť novej kolekcie ako jedni z prvých ľudí vôbec.

  Nechajte sa inšpirovať

  Dvakrát ročne sa vo svetových metropolách koná najprestížnejšia akcie celého módneho priemyslu.
  Preslávení návrhári predstavujú svoje modely pre nadchádzajúcu sezónu a tisíce nadšených divákov sadajú do hľadiska, aby mohli uvidieť novej kolekcie ako jedni z prvých ľudí vôbec.

   

  Tiež túžite po šatách od dizajnéra, ale nechcete si na ne brať hypotéku? Nechajte sa inšpirovať a objednajte si podobné na našom e-shope.

  Módna kolekcia

  Americká módna návrhárka Lela Rose predviedla na svojej fashion show pre sezónu jar 2015 šaty s bodkami. Módne kritici sa zhodli, že práve tento model bol jedným z tých najvydarenejších z celej prehliadky. Vzor, ktorý v päťdesiatych rokoch preslávil predovšetkým Christian Dior sa opäť vracia na výslnie a uniknúť by nemal ani vám.

   

  Ak navyše siahnete po elegantnej čiernobielej kombinácii, nikdy neurobíte chybu. Tieto dve farby vám budú lichotiť v každom veku a hodí sa na akúkoľvek príležitosť. Celkový look by mal pôsobiť veľmi decentne, preto si dávajte pozor na výber ostatných doplnkov. Zvyšok outfitu laďte skôr do neutrálnych tónov ako je napríklad béžová či slonovinová.

   

  Spojenie farieb

  Značka Creatures of the Wind je na trhu od roku 2008. Za jej názvom stoja dvaja mladí americkí návrhári, ktorí za pomerne krátku dobu stihli vybudovať také meno, ktoré sa v módnej brandži stalo pojmom s veľkým "P". Na prehliadke New York Fashion Week pre sezónu jar 2015 mnohé uchvátil look v extravagantnom spojenie čiernej farby s červenou. Zaujímavý strih s dlhými rukávmi a véčkovým výstrihom podčiarkne ženskú siluetu a vyzdvihne jej sebavedomie.

   

  Dizajnérske duo odvahou nešetrilo ani pri výbere materiálov a vsadilo na sexi koženku. Súčasťou kompletu sú výrazné remienkové sandále na vysokom podpätku. Výsledkom je tak jedinečný model, ktorý upúta pozornosť na prvý pohľad a práve preto je ideálnym oblečením na večernú akciu.

   
   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémova

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.