Domov / Novinky / PVC obrusy sú dokonalé
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

PVC obrusy sú dokonalé

PVC obrusy sú dokonalé  - Afrodit.sk    Ako mať pekne prestretý stôl s minimálnym úsilím? V tom vám pomôžu PVC obrusy, ktoré sa stále tešia veľkej obľube. A kde všade môžete PVC obrus použiť?

Domov ako zo škatuľky

Zakladáte si na pekne prestretom stole, ale zdá sa vám, že sotva na stôl dáte vypraný a vyžehlený obrus, okamžite sa na ňom objaví nejaká nová škvrna? Skúste na neustále škvrny vyzrieť pomocou PVC obrusov. Tie sú ľahko umývateľné, takže nebudete tŕpnuť, keď si bude vaša rodina pochutnávať na paradajkovej omáčke.

Už dávno navyše neplatí, že PVC obrusy evokujú a pripomínajú doby minulej a do moderného interiéru sa nehodí. Stačí si len vybrať ten správny motív, ktorý zaujme vás i vaše návštevy! Nič nepokazíte PVC obrusom s motívom okruhliakov alebo dreva. Ani klasika v podobe kvetov nikdy nesklame. Obrus ​​v Provance štýle s romantickým motívom levandule sa hodia do interiérov ladených v modernom vintage štýle.

Ďalšou výhodou PVC obrusov je ich variabilita. Počas minúty totiž obrus zastrihnete tak, aby pasoval na váš jedálenský či kuchynský stôl.

Nápady na ďalšie použitie PVC obrusov

PVC obrusy sa však dajú použiť aj inde. Trápi vás napríklad nevzhľadné police v špajze, na ktoré sa už nedá ani pozrieť? Nie je nič jednoduchšie, než vyskladať všetky jedlo a na police pomocou malých klinčekov pripevniť vopred odmeraný kus PVC obrusu. Takto môžete vylepšiť aj vaše kuchynské skrinky a ďalšie úložné priestory.

Umývateľné PVC obrusy sa hodí aj na vonkajšie použitie. Záhradné posedenie razom spríjemnia obrus s kvetinovými motívmi, napríklad optimistické slnečnice, ktorý zakryje už trochu nevzhľadný plastový záhradný stôl. Navyše sa nič nestane, ak ho občas zabudnete schovať, nasledujúci deň ho iba utrite vlhkou handrou.

 

Nezaslúžil by si aj váš stôl pekný "prevlek" v podobe praktického, no elegantného PVC obrusu?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).