Domov / Novinky / Predstavujeme vám vlastnú značku Afrodit
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Predstavujeme vám vlastnú značku Afrodit

Predstavujeme vám vlastnú značku Afrodit  - Afrodit.sk    Šijeme originálne dámske oblečenie. S radosťou vám predstavujeme novinku na našom e-shope - našu novú značku Afrodit, pod ktorú sme pre vás začali šiť originálne dámske oblečenie!

Našou snahou je vám vychádzať v ústrety.

Pre oblečenie vyberáme kvalitné materiály od českých dodávateľov a vy sa môžete tešiť na unikátne vzory, strihy a kombinácie. V ponuke sú blúzky, tuniky, tričká, legíny aj sukne a časom budú pribúdať nové modely. Vďaka vám a na základe našich skúseností vieme, čo sa vám páči a po čom túžite.

 

Upravíme podľa vášho želania

Naša značka má za cieľ uspokojiť ženu každého veku a ponúka oblečenie všetkých veľkostí. Na vaše prianie je možné vami vybrané oblečenie ľahko upraviť podľa vášho želania - predĺžiť alebo skrátiť dĺžku nohavíc či rukávov. V samostatnej kategórii Česká výroba nájdete unikátne kúsky šité v Českej republike , ktoré sú k dostaniu výhradne v našom e-shope.

 

Kolekcia Afrodit

Značka Afrodit je hravá, plná farieb a ponúka zaujímavé kombinácie, ktoré pôsobia sviežo, žensky a sú neopozerané. Tešiť sa môžete na rôzne štýly oblečenie a vybrať si presne to, čo podčiarkne vašu osobnosť.
Hráme sa s kontrastom.
Používame výrazné farby a vzory, ktoré vkusne kontrastujú s jednofarebnými plochami. Vždy myslíme na to, že sme ženy a chceme vyniknúť z davu.

 

 

New look

Zameriavame sa aj na širšie použitie jednotlivých kusov oblečenia. Z našej tuniky ľahko vykúzlite sexy minišaty. Dámske vzdušné blúzky môžete použiť v kombinácii so sukňou na akúkoľvek slávnostnú príležitosť, zatiaľ čo v kombinácii s nohavicami vytvoríte mestský ležérny look.

Afrodit sleduje aktuálne trendy a necháva sa inšpirovať velikánmi módneho sveta. Zároveň zostáva svoje a jej snahou je ľahko skĺbiť priania svojich zákazníčok s novinkami v oblasti módy. Prostredníctvom svojej vlastnej značky prináša do vášho šatníka originálne módne kúsky za dostupné ceny.


Sledujte nás na facebooku;)

https://www.facebook.com/afrodit.cz/

Postupne budeme našu ponuku rozširovať o nové strihy, materiály aj vzory. Sledujte preto náš e-shop i facebook , aby vám žiadna naša novinka neunikla.

Prajeme našej novej značke Afrodit, aby sa zabývala vo vašom šatníku a prinášala vám prostredníctvom unikátnych modelov radosť v akejkoľvek ročnej dobe.

Váš team Afrodit

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.