Domov / Novinky / Prečo dať prednosť originálnej českej móde
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Prečo dať prednosť originálnej českej móde

Prečo dať prednosť originálnej českej móde  - Afrodit.sk    Tiež sa vám nepáči, že väčšina oblečenie, ktoré sa k nám dostáva zo zahraničia, sa vyrába v ázijských krajinách? A čo viac, že ​​sa vyrába v otrasných podmienkach ... To sa veľmi zreteľne prejavuje aj na "originalite" všetkého oblečenia. Modely v úplne odlišných reťazcoch sa často podobajú ako vajce vajcu a originalite sa rozhodne nedá hovoriť ... Aké sú teda výhody originálnej českej módy?

Zahraničné versus česká móda

Prečo nedať šancu originálnej českej móde , ktorá si v ničom nezadá so zahraničnou konkurenciou?
Presvedčte sa o tom, že české oblečenie vám môže poslúžiť rovnako dobre, ak nie lepšie ako najrôznejšie svetové značky.
Možno ste si to ešte neuvedomila, ale česká móda má čo povedať, pretože sa veľmi rýchlo vyvíja. Zahraničné trendy sú síce dôležité, ale aj tu treba istá obozretnosť. Nič sa totiž nemá preháňať!

Originalita versus mainstream

Čím ďalej viac ľudí vsádza na originalitu a české výrobky. A módny priemysel nie je výnimkou! Originálne oblečenie o nás dokáže veľa vypovedať. Netreba sa báť staviť na výrazné, osobité modely, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Nie nadarmo sa totiž hovorí, že šaty robia človeka.

Kvalita verzus kvantita

Stojany a regály v obchodoch s módnym oblečením sú síce neustále napchaté na prasknutie, ale keď chce človek nájsť naozaj kvalitné a slušivý kúsok , môže sa z toho stať takmer nesplniteľná úloha. Nízke ceny síce lákajú ku kúpe, ale keď si uvedomíte, že ono nádherné tričko stratí po dvoch praniach tvar, radosť z výhodného nákupu vás veľmi rýchlo prejde.
Rovnako tak nemá cenu kupovať si jedno tričko vo viacerých farbách, len preto, že stojí o polovicu menej. Zvlášť, keď vám dobre nesedí.

Preferujete originálnu českú módu, alebo dávate prednosť zahraničným značkám? A je pre vás dôležitá kvalita, alebo uprednostňujete skrine napchaté na prasknutie?

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).