Domov / Novinky / Pre oživenie šatníka skúste trojštvrťové legíny
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Pre oživenie šatníka skúste trojštvrťové legíny

Pre oživenie šatníka skúste trojštvrťové legíny - Afrodit.sk    Chcete si vziať sukňu alebo to bezchybné dlhšie tričko, ktoré ste si nedávno kúpila, ale na dlhé legíny pod ne je teplo? Ideálne je v tom prípade siahnuť po trojštvrťových legínach. Pokiaľ máte v skrini len jedny alebo snáď žiadne, tu je nájdete v širokej ponuke čo do množstva farieb a vzorov.

Súťaž o 3/4 legíny ZADARMO

Práve prebieha letná súťaž na našom FB https://www.facebook.com/afrodit.cz .

Komentujte, ZDIEĽAJTE, LAJKUJTE
a môžete vyhrať ZADARMO 3/4 legíny na leto
Po dosiahnutí 300 lajkov, zdieľanie a komentárov vyžrebujeme výhercu, ktorý získa 3/4 legíny podľa vlastného výberu z nášho e-shopu.
Podmienkou zaradenia do zlosovania je zdieľanie, lajknutí a okomentovaní príspevku na FB. (Ktoré pristane viac? Blondínke alebo brunetke?)
 

S čím sa nosia

Tieto praktické legíny pod kolená sa perfektne hodí pre nosenie s dlhšími triky, tielkami, sukňami i krátkymi šaty. Presne s tými topy, ktoré sú dosť dlhé na to, aby zakryli aspoň časť bokov, ale dosť krátke, aby ste ich nosila "len tak".
Ak máte naozaj TWIG postavu, môžete 3/4 legíny nosiť is krátkym širšom tričkom a budete na zožratie.

 

Ako legíny kombinovať

Ideálna je kombinácia jednoduchosti a vzorov. Pokiaľ máte jednofarebný top, siahnite po vzorovaných legínach. Ak je váš top pestrofarebný, zvoľte radšej jednoduché jednofarebné legíny. Ak však máte sklony k extravagancii a dostatočnú kreativitu, môžete vyskúšať aj odvážnejšie kreácie. Ono niekedy aj bodkami s prúžkami dokážu vykúzliť prekvapivý výsledok.

Typy, triky s legíny

Veľa sa osvedčuje ležérny štýl. Docielite ho tak, že dlhé voľné tričko přepásáte jednoduchým tenkým pásikom a potom ho zľahka vykasáte. V kombinácii s páskovými topánkami alebo balerínkami budete pôsobiť sviežo a cítiť sa voľne. Naopak, ak chcete vyzerať viac elegantne alebo sexy, siahnite po silnejšom pásku a viac priliehavom tope. Tomuto štýlu pristanú topánky na kline.

 

Aké vzory a farby vyberať

Vyberať máte z čoho. Najbežnejšia je bavlna, príjemné je bambusové vlákno, vyzývavé sú lesklé materiály.
Romantickým typom pristane kvetinové vzory. Obľúbené sú grafické vzory a hitom sú motívy nórskej.

 

Jednofarebné legíny môžu byť doplnené moderným dierovaním, ozdobené kamienkami, výšivkou alebo vreckami, takže pôsobí ako nohavice. Ja som si obľúbila džínsovú bavlnu, ktorá vyzerá mladistvo v kombinácii s farebným topom.
A hoci treba práve nie ste vyznávačkou indického štýlu, jedny harémky, by ste mať mala. Uvidíte ako sú pohodlné a bezchybne sedí. Ich vzdušnosť oceníte hlavne v sparnom lete.

Takže, hurá do kombinovanej!

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.