Domov / Novinky / Praktické vianočné darčeky, ktoré vašich blízkych potešia
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Praktické vianočné darčeky, ktoré vašich blízkych potešia

Praktické vianočné darčeky, ktoré vašich blízkych potešia  - Afrodit.sk    Mnoho ľudí si myslí, že "mäkké darčeky" málokoho poteší. Opak však môže byť pravdou! Stačí starostlivo vybrať, čo bude mäkký balíček obsahovať. Nikto nechce pod stromčekom nájsť čierne ponožky, ktorých má plný šuplík. Ovšem textílie do domácnosti sú už rozhodne vítanejšou. Aj domáci textil sa totiž môže stať ozdobou interiéru a potešiť vašich blízkych!

Vhodné darčeky pre všetky generácie

Pre násťročných

Násťroční si potrpia skôr na elektroniku a oblečenie, ale ich svetu vládnu aj seriály a filmy. Prečo im teda neurobiť radosť měkoučkým obliečkami s soblíbeným motívom? Mladé slečny si potrpia aj na hrejivé deky.

Pre mladý pár

Darček pre mladý pár, ktorý sa ešte len zariaďuje? Jednoznačne niečo praktického! Nemusí sa jednať o žiadne veľké dary. Mladá dvojica, ktorá spolu čoskoro začne bývať, iste patrične ocenia krásnu sadu utierok do kuchyne, rovnako tak sa už v prvých dňoch nezaobíde bez príjemných uterákov a osušiek.

Pre rodinu s deťmi

Schopnosť detí zašpiniť nové obliečky, uteráky a ďalšie textílie je nekonečná. Tým skôr každá rodina s malými deťmi ocenia peknú sadu obliečky. Dospelým urobí radosť napríklad kvetované obliečky, zatiaľ čo deti si získa obliečky s motívom áut alebo zvierat.

 

Pre rodičov

Vymyslieť vhodný darček pre staršie rodičia alebo prarodičia nebýva práve jednoduché. Oplatí sa však pamätať na to, že staršia generácia si potrpia na pohodlie. Klasickým, avšak naozaj užitočným darčekom sú papuče , bez ktorých si zimu ani nemožno predstaviť!

V každej domácnosti nájde uplatnenie aj nový obrus . Stále veľmi obľúbené, najmä medzi staršími ľuďmi, sú obrusy z PVC, ktoré si čo do dizajnu v ničom nezaostávajú s látkovými obrusy. Kvetované, s abstraktnými vzormi, s prírodnými motívmi ... čo len vás napadne! A jednoduchá údržba je veľmi príjemným bonusom!

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).