Domov / Novinky / Plážové kabelky: praktická paráda nielen k vode
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Plážové kabelky: praktická paráda nielen k vode

Plážové kabelky: praktická paráda nielen k vode  - Afrodit.sk    Milujete leto a chcete si ho aj tento rok užiť všetkými dúškami? Potom je vaším nepostrádateľným pomocníkom iste plážová taška. Aj tá však vie byť prekvapivo všestranná, o čom vás radi presvedčíme!

Dokonalá plážová taška na pláž i do mesta

Správna plážová taška by mala mať dlhá ucha a tiež musí byť vyrobená z odolného materiálu, ktorý bez ujmy prečká aj menej šetrné zaobchádzanie. Ďalej si však už môžete vybrať z najrôznejších tvarov a farieb. Nedáte dopustiť na obrovské koša, alebo stávkujete skôr na menšie plážové kabelky? Príjemnú letnú atmosféru navodí tiež modely s cestovateľským motívom.

A kto hovorí, že plážové kabelky môžete nosiť len k vode? Záleží len na vás, kde všade tento praktický kúsok využijete. Plážová kabelka sa totiž skvele hodí aj na bežné nosenie, napríklad k letným šatám a sukniam. Aj do mesta tak môžete smelo vyraziť s priestrannou plážovou kabelkou cez rameno, konečne budete mať všetko potrebné po ruke.

A čo by vo vašej plážovej kabelke nemalo chýbať?

Určite nehrozí, že zabudnete na uterák, plavky, opaľovací krém a nejaké tekutiny. Nikdy by vám však nemala chýbať ani pokrývka hlavy. Veľmi praktická je tiež nejaká "skrýšu" na peniaze a na doklady. Trebárs staré fľaštičke od opaľovacieho krému odrežte spodok a všetko cenné sem uschováte. Starostlivé uschovanie vašich cenností predíde nepríjemným problémom a vy si budete môcť deň na pláži alebo pri bazéne užiť v pokoji a pohode.

Náš tip pre pohodové leto

Ak sa vám na pláž nechce ťahať s veľkými uteráky, vyskúšajte pre zmenu bavlnené prestieradlo. To je dostatočne veľké, takže si naň pohodlne ľahnete. Výhodou prestieradlá je tiež to, že veľmi rýchlo schne, takže vás konečne nebude chladiť večne mokrý uterák. Takéto prestieradlo vám poslúži aj pri iných príležitostiach, keď práve nemáte po ruke deku, napríklad pri pikniku pod.

 

Želáme vám pekné leto plné krásnych dní strávených pri vode!

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).