Domov / Novinky / Peněženka - dárek, který udělá radost
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Peněženka - dárek, který udělá radost

Peněženka - dárek, který udělá radost - Afrodit.sk    Pýtate sa, prečo je peňaženka tak dôležitá? Odpoveď je naporúdzi! Jedná sa nielen o užitočného pomocníka, pre bezpečné uloženie peňazí, ale aj jedinečný módny doplnok. Na čo sa teda pri výbere novej peňaženky zamerať, aby tiež všetky vaše karty a doklady mali svoje pevné miesto?

Prečo nepodceniť výber peňaženky?

Aby sa vám peniaze nerozkotúľali

Dobre navrhnutá peňaženka vám neraz skvele poslúži. Vďaka nej budú vaše peniaze bezpečne uložené. Tiež neznášate dlhé prehrabovanie v peňaženke pri hľadaní drobných mincí? Skoncujte s ním vďaka štýlové peňaženke! Dbajte na to, aby peňaženka bola vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý odolá aj menej šetrnému zaobchádzaniu, takže vaša nová peňaženka zostane dlho ako nová.

Všetko dôležité na jednom mieste

Hromadia sa vám v starej peňaženke najrôznejšie karty a kartičky a vy nikdy nemôžete nájsť tú, ktorú práve potrebujete? Potom si pri nákupe novej peňaženky vyberte takú, ktorá pojme všetky vaše karty a stále v nej ešte zostane miesto na nové "prírastky". Konečne medzi všetkými vernostnými kartami zavládne dokonalý poriadok!

Doplnok, ktorý robí dojem

Dávate si vždy záležať na svojom outfite do toho najmenšieho detailu? Tak by to malo byť, ale majte sa na pozore! Ak totiž z tašky alebo vrecka vytiahnete starú, oškretú peňaženku, všetka vaša snaha o dokonalý styling príde navnivoč. Peňaženka o vašom vkuse mnoho vypovie, preto by mala ladiť s vaším módnym štýlom. Jednoduchá peňaženka pre milovníkov minimalizmu, farebná peňaženka pre hravé povahy, peňaženka s nežnými motívy pre romantické ženy ... Skrátka každému podľa jeho gusta!

Že vás ešte nikdy nenapadlo darovať peňaženku? Potom je ten najvyšší čas to zmeniť! Peňaženka je totiž ideálnym darčekom pre mužov aj ženy naprieč všetkými generáciami. Odpadnú vám totiž starosti s výberom správnej veľkosti ao to viac pozornosti môžete venovať výberu správnej farby. Muži sa stále drží klasických decentných farieb, teda čierne a tmavo hnedé, zatiaľ čo dámske peňaženky hrajú všetkými farbami. Netreba sa báť ani najrôznejších romantických motívov, ktoré už na prvý pohľad očarí každú ženu. Dbajte aj na kvalitu použitého materiálu a tiež na to, aby peňaženka mala dostatok priehradiek na najrôznejšie karty a doklady.

 

Tiež si zakladáte na tom, aby vaša peňaženka bola nielen dostatočne priestranná, ale aj štýlová?