Domov / Novinky / Novinka - Originálne oblečenie od Afrodit novo v našej ponuke
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Novinka - Originálne oblečenie od Afrodit novo v našej ponuke

Novinka - Originálne oblečenie od Afrodit novo v našej ponuke - Afrodit.sk    Nebaví vás stretávať na ulici ženy, ktoré sú oblečené rovnako ako vy? Nudí vás nezaujímavé strihy, ktoré navyše väčšinou nelichotí žiadnemu typu postavy? Potom pre vás máme výbornú správu! Novo pre vás začíname šiť oblečenie pod našou značkou Afrodit. Už iste viete, že značka Afrodit je zárukou kvality a originality. Nie inak tomu je aj v prípade odevov, ktoré pre vás navrhujeme a šijeme priamo v Českej republike a ktoré nikde inde nezoženiete.

Originalita, štýl a kvalita

V našom internetovom obchode od januára nájdete štýlové, ale zároveň nadčasové kúsky, ktoré nie sú záležitosťou jednej sezóny. Zabudnite na neslušivé voľné strihy pripomínajúce vrece a zdôraznite svoje ženské krivky v perfektne padnúcich odevoch ušitých v Českej republike výhradne pre internetový obchod Afrodit. Môžete si byť istá takisto prvotriednou kvalitou použitých materiálov pochádzajúcich výhradne od českých dodávateľov. České oblečenie vyberajte v sekcii Česká výroba.

 

Široká ponuka pre všetky vekové kategórie

Do originálnych kúskov sa v našom e-shope Afrodit oblečiete od hlavy až k päte. Ak uprednostňujete elegantnejší štýl obliekania, vyberte si skvele padnúce sukňu a slušivú blúzku. Veľmi vďačným kúskom, ktorý vždy zožne úspech, sú aj šaty. Stávkou na istotu sú nepochybne legíny v kombinácii s dlhšou tunikou. V našej ponuke však nájdete aj pohodlné oblečenie vhodné na voľnočasové aktivity, najmä hrejivé mikiny a nevšedná tričká.

 

Oblečenie podľa vašich predstáv

Márne po obchodoch zháňate oblečenie vo svojej veľkosti? Pripadá vám, že oblečenie ponúkané v súčasnosti sa hodí na dlhonohé vychudnuté modelky, ale nie na normálne ženy? Nezúfajte! Naše originálne strihy sa dokonale prispôsobí vašej postave.

 

Nové kúsky stále pribúdajú

Sledujte tiež pravidelne našu bohatú ponuku na facebooku , ktorá sa neustále rozširuje o nové, originálne kúsky. Stále pre vás navrhujeme nové modely, ktoré perfektne zdôrazní vaše ženské krivky, ale v ktorých sa zároveň budete cítiť maximálne pohodlne.
Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste, zakladáme si na originalite a dokonalom prevedení všetkých kúskov v našej ponuke.

 

 

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).