Domov / Novinky / Nezabúdajte na ponožky!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Nezabúdajte na ponožky!

Nezabúdajte na ponožky!  - Afrodit.sk    Ponožky sú v drvivej väčšine prípadov až to posledné, čím sa pri obliekaní zaoberáme. Majte však na pamäti, že štýl tkvie v tých najmenších detailoch. Ak budete mať nádherný model v prevažne tmavých farbách az členkových topánok vám budú trčať svetlé ponožky, máte na módne faux pas nepochybne zamiesené.

Nepodceňujte preto ani zdanlivo bezvýznamné detaily a vždy sa ich pokúste zladiť s outfitom. Naša ponuka ponožiek vás príjemne prekvapí svojou šírkou, či už ide o ponožky pre ženy, mužov aj deti.

 

Členkové verzus klasické ponožky

Členkové alebo klasické, to je otázka ... Oboje však majú svoje opodstatnenie. Na zimu sa hodia ponožky klasické, zatiaľ čo v lete iste oceníte ponožky členkové. To však nie je striktné pravidlo, takže ak vám sú klasické ponožky nepríjemné, zbavte sa ich!

Bavlna versus bambus

Zabudnite na umelé materiály, lebo v nich sa nohy omnoho ľahšie zaparí a často tá vzniká nepríjemná pleseň, ktorá sa potom veľmi ťažko a zdĺhavo lieči. Stavte na kvalitné prírodné materiály. Bambusové a bavlnené ponožky sú vhodné na každodenné nosenie, pretože eliminujú nadmerný pot a zachovávajú si vďaka elasticite svoju štruktúru. Bambusové ponožky vynikajú aj svojimi antibakteriálnymi účinkami.

 

Nebojte sa farbičiek

Čo sa týka farby, voľte ponožky s ohľadom na vaše ostatné oblečenie. Čierne, šedé alebo hnedé ponožky sú samozrejme univerzálne, ale tiež trochu nudné. Ak máte tú možnosť, oživte svoj outfit nejakým zaujímavým kúskom. K nízkym teniskám v kombinácii s mierne skrátenými nohavicami sú nápadité ponožky ako stvorené.

 

Zdravotné ponožky

Pri výbere ponožiek dbajte nielen na kvalitný materiál, ale aj na to, aby boli opatrené zdravotným lemom , ktorý nebude brániť prúdeniu krvi.
Ponožky by vás totiž v žiadnom prípade nemali škrtiť.