Domov / Novinky / Nepostrádateľný jarný doplnok je šatka!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Nepostrádateľný jarný doplnok je šatka!

Nepostrádateľný jarný doplnok je šatka!  - Afrodit.sk    Aký doplnok nikdy nevyjde z módy a bude vám slúžiť pokojne aj desiatky rokov? Šatku, ktorý by v mnohých obdobách mala mať v skrini každá žena. Šatka je totiž vhodný pre ženy všetkých generácií, ku všetkým možným outfitom. A na jar to platí obzvlášť!

Šatka pre každú ženu

Koľko šatiek sa nachádza vo vašom bielizníku? Nechýba nejakú žiarivú jarné farbičku či nový motív?

Bodkovaný šatka

Hravý a veselý ako stvorený k mladistvým outfitom.
Skvele oživí napríklad trochu nudnú kombináciu v podobe džínsov a trička. Ale tiež k sukni slušivého áčkového strihu sa bodkami dokonale hodí, zvlášť ak si potrpíte na toľko moderný retro štýl , ale aj štýl inšpirovaný francúzskym šarmom.

Kvetovaný šatka

 K tejto ročnej dobe neodmysliteľne patrí kvetinové vzory, ktoré na veľkých plochách môžu pôsobiť až trochu prepchato, ale na šatke je to tak akurát.

Šatka s ornamentami

 Netreba sa báť ani výraznejších šatiek , s ktorých pomocou môžete dať priechod svojej extravaganciu. Moderné sú v súčasnej dobe najrôznejšie etno vzory . Stávkou na istotu sú nesmrteľné zvieracie vzory, ktoré každému modelu dodajú patričný šmrnc.

Jednofarebný šatku

Kvalitné šatka výrazné farby razom oživia každý model.
Pomocou vhodne zvoleného šatke navyše môžete doladiť jednotlivé kúsky a ce lý outfit prepojiť a vytvoriť tak premyslený celok.

 

Maxi šatka

Na rozmary jarného počasia vám pomôže vyzrieť populárne maxi šatku , do ktorej sa v prípade potreby môžete zababušiť takmer celá, a studený vietor tak nebude mať šancu.

 

Náš tip

Šatka však nepatrí iba na krk.
V nepriaznivom počasí ochráni váš účes, inokedy si ho môžete ležérne prehodiť cez ramená. Pokiaľ ho potrebujete farebne dotvoriť či oživiť váš model, uviažte ho na kabelku, ktorá razom dostane nový look,

 

 

 

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).