Domov / Novinky / Námornický a safari štýl
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Námornický a safari štýl

Námornický a safari štýl - Afrodit.sk    Teplé letné počasie priamo nabáda k módnym experimentom, preto by bola škoda nevnést do šatníka svieži závan v podobe rôznych moderných štýlov. Nikto nehovorí, že musíte rovno obmeniť existujúce garderóbu, ale nejaký ten zaujímavý kúsok môže vaše letné outfity patrične ozvláštniť. Aké módne štýly k letu neodmysliteľne patrí?
 

Aký letné štýl je váš najobľúbenejší?

Mladistvý námornícky štýl

Čo patrí do letného šatníka? Rozhodne obyčajné pruhované tričko!
Námornícky štýl s mladistvými prúžkami nikdy nevyjde z módy. Môžete si ho bez obáv obliecť do práce aj k vode. Nesmie chýbať tmavo modrá, červená a biela farba, rovnako ako príjemné prírodné materiály, tenisky a klobúk. Siahnuť môžete po elegantnom bielom saku, červené sukňu a pohodlných lodičkách na kline.
Večierok pod holým nebom môže začať. ;)

Romantický Boho štýl

Vzdušné šaty a voľné sukne príjemne splývajú a vytvárajú peknú siluetu. Moderný Boho štýl dokonale sadne najmä romanticky založeným ženám.
Chýbať nesmie kvetinové motívy v najrôznejších veľkostiach a farbách. Nebojte sa kombinovať rôzne kvetinové potlače. Výsledok môžete dovŕšiť napríklad klobúkom alebo šatkou. Základom sú prírodné materiály, ktoré zaručujú maximálny komfort. Na romantickú prechádzku či veřeři ako lesná víla .

 

Safari štýl na výlet aj na šport

Safari štýl je tento rok veľmi trendy, ale bohužiaľ v našich uliciach nie je príliš k videniu. Základ samozrejme tvorí khaki farba a všetky odtiene hnedej. Veľmi trendy sú zvieracie vzory, napríklad v podobe pohodlných legín. Pohodlné oblečenie je ako stvorené na výlet aj na nenáročné športové aktivity. Obľúbené sú voľné pohodlné tuniky s potlačou . Safari štýle sú veľmi blízke aj tropické motívy, zvlášť palmy a samozrejme tyrkysová farba a pod.

Extravagantný etno štýl

Leto si žiada módne experimenty. Moderný etno štýl predstavuje všadeprítomné ornamenty a roztodivné farebné kombinácie, z ktorých prechádza zrak. Etno oblečenie sa hodí skôr na voľný čas. V šatách s výrazným etno potlačou budete neprehliadnuteľná aj na letné party! Postrádať nebudete ani strapce, kožené detaily a ďalšie zaujímavé prvky.

 

Aký štýl dominuje vášmu letnému šatníku?

 

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).