Domov / Novinky / Najvyšší čas napísať Ježišovi
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Najvyšší čas napísať Ježišovi

Najvyšší čas napísať Ježišovi - Afrodit.sk    Hoci sa to zdá neuveriteľné, už za pár dní je tu Štedrý deň. Tiež máte pocit, že ten rok zasa nejako rýchlo utiekol? Ako malá som na Ježiška verila asi do siedmich rokov a bolo to nádherné obdobie. Teraz mám sama štvorročného chlapčeka a chcela by som, aby na Ježiška veril, čo najdlhšie to pôjde. Rozprávka o Ježiškovi je plná kúziel a tajomstiev, čo poviete?

Vianoce patrí deťom

Iste so mnou budete súhlasiť, že Vianoce patria predovšetkým deťom a my dospelí sa snažíme o to, aby si ich čo najlepšie užili. Pretože mám krásne spomienky na svoje detstvo a obdobie, kedy som verila, že Ježiško existuje, pre mňa bolo úplne úžasné. Vianoce som mala vždy rada, ale až v čase, keď som sa stala mamičkou, pre mňa opäť získali to pravé klouzlo.
Syn na Ježiška samozrejme veria a najradšej by mu napísal už v lete.

 

List pre Ježiška

Ježiškovu píšeme už na začiatku novembra, aby mal dostatok času darčeky zohnať. Potom dáme list do obálky a položíme na balkón.
Ježiškovi pomáhajú malí škriatkovia, ktorí za neho zbierajú listy a pomáhajú mu pripravovať darčeky. To je jedna z verzií, ktorú môžete svojim deťom povedať.
List samozrejme večer schovám a druhý deň sa ideme pozrieť, či ho ten Ježiško skutočne odniesol. Áno, aj tento rok to stihol a pravdepodobne už chystá darčeky, aby ich mohol za niekoľko málo dní doniesť deťom po celom svete.

 

Čo si detí želajú najviac?

Ja myslím, že skromnosť deťom zúfalo chýba. Niet sa čomu diviť, žijeme v dobe, kedy môžu mať prakticky všetko, čo chcú. Navyše na ne "útočí" reklamné spoty, ktoré ukazujú, čo všetko ešte nutne potrebujú. Väčšina detí si želá Lego, táto stavebnica je skrátka nadčasová a navyše je určená pre chlapcov i dievčatá. Chlapci milujú autá a roboty, dievčatá zase bábiky a kočíky.

A čo si najviac želáme my rodičia? Ja vždy ocením, keď nájdem pod stromčekom nejakú parádu. Tento rok si moc prajem praktickú crossbody kabelku, ktorá je skvelá k zimnej bunde, pretože neskĺzava z ramena. Tiež by som veľmi chcela vyteplené legíny s nórskym vzorom, ktoré sú tento rok veľmi módne a navyše krásne hrejú. Manžel si želá koženú bundu a pások.

 

A ako je to u Vás, kedy píšete Ježiškovi list?
Tiež už na začiatku novembra, alebo to nechávate "na poslednú chvíľu"? Prajeme krásne Vianoce plné splnených prianí nielen detí, ale aj dospelých.

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.