Domov / Novinky / Najobľúbenejšie valentínske filmy
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Najobľúbenejšie valentínske filmy

Najobľúbenejšie valentínske filmy  - Afrodit.sk    Nezaobídete sa na Valentína bez poriadnej dávky romantiky? To ani my nie! Tu je zoznam našich najobľúbenejších valentínskych filmov, na ktoré nedáme dopustiť a môžeme sa na ne pozerať stále dokola! Máte iné favoritov?

Na sv. Valentína (Valentine 's Day)

Náš rebríček musí jednoznačne začať tento film z roku 2010, ktorý síce nepatrí medzi klenoty svetovej kinematografie, ale jeho dej sa točí práve okolo sviatku zamilovaných. A pekne sa pozerá aj na Hezoun, ako sú Bradley Cooper, Patrick Dempsey alebo Ashton Kutcher.

Láska nebeská (Love Actually)

Tento film máme spojený s Vianocami, ale vďaka britskému humoru a krásnym zápletkám sa na neho môžeme pozerať po celý rok. A priznajme si, že na Valentína nesmie Hugh Grant chýbať!

Lásky čas (About Time)

Ďalšie britský film, ktorý si zamilujete! Vďaka krásne Rachel McAdams vezme tento film na milosť aj váš partner. Vedzte, že tento romantický počin z roku 2013 by nemal na vašom zozname zamilovaných filmov chýbať.

Raňajky u Tiffanyho (Breakfast at Tiffany 's)

Krehká a pôvabná Audrey Hepburn robí z tohto filmu podívanou, od ktorej nemožno odtrhnúť oči. Ktorá z nás by sa nechcela aspoň na chvíľu stať touto bláznivou mladou dievčinou, ktoré padajú muži k nohám?

S láskou, Rosie (Love, Rosie)

Ďalšie milý film sa streštenú hrdinkou v hlavnej úlohe. Bláznivá Lily Collins sa neustále míňa so svojou osudovou láskou a jej život je plný pohrôm a trapasov. Budú nakoniec spolu a ich láska sa naplní?

 

Niekto to rád horúce (Some Like It Hot)

Komédia plná omylov, zámen a príjemného humoru. To všetko korunuje krásna Marilyn Monroe, ktoré zdatne sekunduje Jack Lemmon. Užite si romantiku tak trochu inak ...

Titanic (Titanic)

Romantika najťažšieho kalibru z dielne Jamesa Camerona ... Titanic sa nikdy neomrzí a my vždycky držíme palce Rose a Jackovi v podaní krásnej Kate Winslet a mladučkého Leonarda DiCapria. Ach, kde sú tie časy!

 

A nezabudnite ani na valentínsky darček! Stávkou na istotu je nejaký módny doplnok, napríklad všestranná kabelka cez rameno alebo šatku s módnym potlačou. Avšak aj na romantickú valentínsku večeru je potrebné riadne sa pripraviť. Základom sú priliehavé šaty , ktoré podčiarknu ženské krivky ...

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).