Domov / Novinky / Milujete leginy? Stavte na leginy s nórskym vzorom!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Milujete leginy? Stavte na leginy s nórskym vzorom!

Milujete leginy? Stavte na leginy s nórskym vzorom! - Afrodit.sk    Len máloktoré oblečenie je tak variabilný a pohodlné, ako sú práve legíny. Často je viac nosíme v lete a v zime dávame prednosť nohaviciam alebo silným pančuchám. A to je veľká škoda, pretože teraz možno ľahko zaobstarať zateplené zimné legíny, v ktorých vám to bude nielen pristane, ale tiež budete pekne v teple. A pretože severské krajiny majú s hrejivým oblečením tie najlepšie skúsenosti, módnym trendom velí nórske vzory, a to nielen na legínach.

Predvianočný atmosféra so všetkým

Je síce ešte len november a vonkajšej teploty atakujú pätnástku, napriek tomu by sme si mali uvedomiť, že Vianoce sú tu za chvíľu . O tom nás každý deň informujú nielen v reklamných spotoch, ale aj v obchodných centrách, ktoré už priamo dýchajú vianočnou atmosférou. Je teda najvyšší čas poobzerať sa po vianočných darčekoch, ktorými potešíte svojich blízkych.

Človek by si mal aj v tomto predvianočnom zhone nájsť čas pre seba a urobiť si radosť pekným oblečením. Viete, aký je žhavý trend tohtoročnej zimy? Sú to zateplené legíny s nórskym vzormi , v ktorých vám zima rozhodne nebude. Nechajte sa inšpirovať obľúbenou módou, ktorá je navyše veľmi slušivá a pristanú každému.

sexy legíny s nórskym vzorom

Stavte na nórske vzory nielen na legínach

Legíny s nórskym vzorom sú absolútnym hitom tohtoročnej sezóny. Nórsky vzor sa stal nekorunovaným kráľom zimného oblečenia, preto ho môžeme nájsť nielen na legínach, ale aj svetroch, pletených šatách a dokonca aj kabátoch či sukniach. Na legínach môžeme uvidieť napríklad motívy vločiek, sobov alebo jeleňov, a to v rôznych farebných variáciách.

Od klasického nórskeho vzoru však tento rok nastala určitá zmena. Na rozdiel od čierno-bielej variácie sa teraz dostávame k pestrejším farbám a bohatým vzorom. Na prvý pohľad môžu vyzerať prepchato, ale ak k nim zvolíte jednofarebný top a decentné doplnky, stanú sa dokonalou ozdobou vášho šatníka.

A aké leginy s nórskym vzorom vám môžeme odporučiť?

Možností je veľa, nám sa veľmi páčia farebné legíny, ktoré zdobia vločky. Vločky sú symbolom zimy a sneh v našich končinách toľko chýba. Málokto z nás si vyfarbia také tie typické ladovské Vianoce plné snehu. Prečo si teda nedopriať vločky aspoň na oblečenie? Vločky nájdete napríklad na l uxusních legínach Owen.

Okrem vločiek, ktoré sú súčasťou takmer každého modelu s nórskym dizajnom, sú obľúbení tiež soby. Tí sú neodmysliteľne spojení s Vianocami. A samozrejme nechýba rôzne pruhy, vlnky a ďalšie zaujímavé vzory, ktoré tvoria dokonalý celok.

Tip na vianočný darček

Ak vás nórsky vzor oslovil, môžete ho darovať svojim blízkym v podobe vkusného oblečení. Neviete, akým darčekom potešíte svojho partnera? Kúpte mu sveter s nórskym vzorom. Taký pekný huňatý a teplučký svetrík, ktorý krásne zahreje a zároveň je veľmi štýlový. Nórsky vzor môžete mať dokonca aj na ponožkách. Ale pozor, nič sa nesmie preháňať.

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.