Domov / Novinky / Ľahšie nákupy k rôznym príležitostiam
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ľahšie nákupy k rôznym príležitostiam

Ľahšie nákupy k rôznym príležitostiam - Afrodit.sk    Tiež si pripadáte pred Vianocami ako "štvaná zver"? Nebaví vás behať po preplnených obchodoch a neustále premýšľať o tom, čím obdarujete svojich blízkych? Nestresujte sa zbytočne. Ešte je čas, uvarte si kávu, dajte si niečo dobré a nechajte sa inšpirovať v našom obchode. Vianoce sa blížia a je najvyšší čas urobiť si chvíľku pre seba, relaxovať a urobiť radosť aj sebe malým darčekom.

Módne trendy nielen na Vianoce

Radi by sme vám aspoň trochu spríjemnili tento predvianočný čas a obohatili vás o nové trendy, ktoré tento rok "frčí". Aby bola vianočná atmosféra dokonalá, je dôležité zvoliť tie správne dekorácie.

 

Pytlovina prírodné materiály sú jednoduché, dostupné každému a navyše s nimi urobíte veľa parády. A čo si pod tým predstaviť? Režné povrázky, pytlovina, šišky, sušené kvety, ovocie a iné prírodné dekorácie, ktoré dajú vašej domácnosti krásne útulný nádych. Použiť môžete tiež gaštany, ruličky z toaletného papiera. Ak máte malé deti, bude spoločné tvorenie veľmi príjemným spestrením . Nezabudnite tiež na vlastnoručne vyrobený svietnik alebo vianočný veniec.

 

LED osvetlenie je veľký hit posledných rokov. K Vianociam patrí svetielka všetkých možných tvarov, farieb a veľkostí. Ak máte radi elegantné a čisté línie, jednoducho skombinujte bielu farbu so striebornou alebo zlatou.

Vianočné trendy pre tento rok udávajú viac ozdobných prvkov, dominujú farby s metalickými podtónmi. Opäť platí zlaté pravidlo, menej je niekedy viac.

 

Tipy na vianočné darčeky

Čo by to bolo za Vianoce bez vianočných darčekov. Práve tie predstavujú často najväčší problém, pretože si dnes každý kúpi, čo potrebuje. Najviac potešíte darčeky s trvalou hodnotou, ktorá vydrží. Patrí sem aj móda a doplnky .

Radi by sme vás upozornili na akcie a výpredaje tovaru v sekcii kabeliek. Kabelky poteší každú ženu, či už klasické proběžné nosenie alebo napríklad elegantný listové kabelky. Kabelky si u ná môžete nakúpiť za akčnú cenu 349 € a elegantný listové kabelky za super cenu od 199 €. Veríme, že si z našej pestrej ponuky vyberiete a urobíte radosť nielen sebe , ale aj svojej kamarátke, mamičke i dcére.

 

Mezhi ďalšie obľúbené darčeky patrí šperky, peňaženky, doplnky do vlasov, dokonca aj šály, rukavice a čiapky sú častým artiklom, ktorý sa objaví pod vianočným stromčekom. Vkusnú šálom alebo šatkou potešíte aj seba.

 

Užite si Vianoce v kruhu rodinnom trochu inak

Ak sa chcete vyhnúť vianočnému upratovania, zdobenie a pečenie, vyrazte s rodinou na Vianoce mimo domova. V posledných rokoch je veľkým trendom tráviť Vianoce napríklad v kúpeľoch, na horách alebo úplne netradične pri mori. Nie je dôležité, kde ste, ale s kým!

 

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.