Domov / Novinky / Kvety podčiarkujú krásu každej ženy
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kvety podčiarkujú krásu každej ženy

Kvety podčiarkujú krásu každej ženy - Afrodit.sk    Tiež milujete kvety? Iste s nami budete súhlasiť, že nie je krajšieho darčeka, než kvetinový kyticu. Kvety môžete darovať prakticky k akejkoľvek príležitosti, k sviatku, k narodeninám, k výročiu, z lásky, ako poďakovanie alebo len tak pre radosť. Skrátka kvety k ženám neodmysliteľne patrí, pretože sú rovnako tak krásne, ako ony.

Kvetinové vzory, kam sa pozrieš

Leto je v plnom prúde, všetko okolo krásne kvitne a rozkvitnúť by mal tiež váš šatník. Kvetinové vzory sa tiež tento rok vracia na scénu a to v plnej kráse. Dokonca platí, že čím výraznejšie, tým lepšie. Nemusíte sa obávať, že vám kvety nebudú slušať, ba naopak. Hodí sa ku každej žene bez ohľadu na vek i postavu. Nosí sa nielen na šatách, ale aj na sukniach a topoch. Absolútnym hitom je kvetinové sako, ktoré vás doslova rozžiaria. Kvetinové vzory môžete zvoliť aj na doplnkoch. Veľmi pekne pôsobí kombinácia kvetov na kabelke a obuvi. Ale pozor, buďte opatrná, aby ste to neprehnali. Akonáhle zvolíte jeden výrazný outfit s kvetinami, vyberajte už jednoduché doplnky a naopak.

 

Kvety - symbolom lásky a radosti

Kvety symbolizujú lásku a radosť zo života. Bývajú súčasťou svadobných hostín, nevesta sa bez krásne kvety tiež nezaobíde. Ale predovšetkým ide o prejav úcty a zamilovanosti. Každá žena dostane v živote aspoň raz za čas kvetinu. A každú tento darček mnohokrát poteší viac, ako drahé náušnice. Krásne a voňavé kvety majú svoje jedinečné čaro, ktorému máloktorá žena dokáže odolať.

 

Každá kvetina má svoj význam. Napríklad ruže je kráľovnou medzi kvetinami. Ak neviete, akú kvetinu žene kúpiť, s ružami nemožno urobiť chybu. Medzi obľúbené jarné kvety patrí nepochybne tulipány, ktoré sú plné nehy a romantiky. Nezabudnite vždy zvoliť nepárny počet kvetín, to znamená, že celkový počet nie je deliteľný dvoma. ;)

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.