Domov / Novinky / Kvetované šaty na leto
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kvetované šaty na leto

Kvetované šaty na leto - Afrodit.sk    Letné šaty nielen pre romantické duše. Leto sa nezadržateľne blíži je najvyšší čas zaobstarať si letný outfit. Letných šiat nie je nikdy dosť. Navyše každý rok sa trendy trochu mení. Tento rok sa budú nosiť bodky, kvetinové vzory, pastelové farby a krátke strihy. Skrátka svieže letné modely, v ktorých sa nestratíme.

  Letné šaty nielen pre romantické duše

  Leto sa nezadržateľne blíži je najvyšší čas zaobstarať si letný outfit. Letných šiat nie je nikdy dosť. Navyše každý rok sa trendy trochu mení. Tento rok sa budú nosiť bodky, kvetinové vzory, pastelové farby a krátke strihy. Skrátka svieže letné modely, v ktorých sa nestratíme. Predstavím vám pár konkrétnych outfitov pre lepšiu inšpiráciu.

   

  Nočná obloha posiata kvetmi

  Kvetinové vzory sú nadčasové a na letnom oblečení pôsobí ako pomyselná čerešnička na torte.
  Inšpirujte sa krásnymi letnými šatami posiatymi červenými a žltými kvetmi v kombinácii so zelenými lístkami na modrom podklade.
  Ide o prekrásnu hru s farbami, takzvaný tón v tóne, bez toho aby vznikol pocit preplnenosti. Šaty majú úzke ramienka, ktorá pôsobí jemne a elegantne.
  Tento model je symbolom ženskosti a zmyselnosti.

  V kombinácii s lodičkami na vysokom podpätku a luxusnou kabelkou získate módny outfit do práce aj na večernú párty. Mierne vystužený dekolt a vzdušný krátky strih zaručí dokonalý look.

  Leto plné romantiky

  Ak máte radšej svetlejšie farby, ktoré nie sú toľko výrazné. Dajte prednosť světlince žltým šatám, ktoré zdobia drobnejšie farebné kvety.
  Ako rozkvitnutá lúka, na ktorú svieti slnko. Veľmi nežný outfit vhodný najmä pre romantické duše.
  Týmto šatám rozhodne nemôžem odolať, čo vy?

  Rafinovane riešený zadný diel a dizajnová ramienka dodávajú modelu ten správny šmrnc.
  Prežite leto s úsmevom.

   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémova

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.