Domov / Novinky / Kukadla ako zrkadla?
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kukadla ako zrkadla?

Kukadla ako zrkadla?  - Afrodit.sk    Nepatrné zmeny s veľkým efektom? To sú kozmetické úpravy obočia, rias a vlasov, ktoré vám pridajú na šarmu. Ak vám príroda nenadelila husté riasy, obočie a vlasy v tvare a farbe, ktorú si predstavujete, nezúfajte.

Po prvé: nie ste sama, takých je nás veľa. Po druhé: všetko je riešiteľné!

Uhrančivý pohľad

Páči sa vám uhrančivý pohľad krások z časopisov: Nečudujem sa. Z časti za to možno môže photoshop az časti to môže byť kozmetický priemysel! Upravená fotka vám v reálnom živote veľmi nepomôže, to druhé vás môže k týmto pozerám veľmi rýchlo priblížiť. Mrknite, čo je k tomu potrebné.

 

Natáčanie rias

Určite ste už vyskúšala klieštiky na natáčanie rias. Časom vás neustála práca s týmto vynálezom unaví, nemám pravdu? Ako výhodná alternatíva neprirodzeným umelým riasam je ich chemická ondulácie. Posilní riasy v mieste, kde je to potrebné a výsledok je dlohodobý. Vydrží 2-3 mesiace. Ak teda máte prirodzene rovné riasy, táto metóda vám, je krásne zakrúti. Je v ponuke každého dobrého kozmetického salónu.

Predĺženie rias

Pokiaľ chcete riasy predĺžiť, určite zvoľte metódu "riasa na riasu". Takto predĺžené riasy sú na nerozoznanie od pravých. Táto metóda zasiahla kozmetický priemysel ešte len na začiatku 21. storočia a spôsobila v ňom dokonalú revolúciu. Vyskúšajte to aj vy a vytvorte si dokonalý uhrančivý pohľad.

 

Farbenie rias a obočia

Permanentná farbenie mihalníc a obočia nie je na kozmetickom trhu žiadnou novinkou. K farbenie sa používa jemná farba obsahujúca prírodný komponenty. Len nezabudnite trvať na tom, aby vám vaša kozmetička vyladila ich odtieň podľa vášho farebného typu. Ak sa vám nechce tráviť čas u kozmetičky, kvalitné farbu na obočie zoženiete aj v dobrej drogérii.

Tak to by sme mali kukadla. Ale čo s tými riedkymi krátkymi vlasmi, ktorými sme boli obdarení?

Predlžovanie vlasov

Tak s tým si odborníci dokážu poradiť raz dva! Stačí pridať 130 ks pramienkov a váš účes bude výrazne bohatšie a krajšie . V niektorých prípadoch dokonca postačí iba 10 ks pramienkov. Pre prirodzený vzhľad sa odporúčajú aplikovať pramienky rôznych dĺžok. Na posuny vlasov je potom vhodné zájsť za 3 mesiace od prvej aplikácie.

Existuje aj predlžovanie ultrazvukom, s ktorým sa nepracuje za horúca, takže aplikácie je o dosť príjemnejšie.

Vo všetkých dobrých salónoch s vami všetko prediskutujú a poradí vám, takže sa s tým nemusíte trápiť a všetko prenechajte odborníkom. Vy už sa potom len môžete kochať pohľadom do zrkadla, ktoré vám s radosťou povie, kto je na svete najkrajší! ")

 

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.