Domov / Novinky / Korkové papuče: to najlepšie pre vaše nohy
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Korkové papuče: to najlepšie pre vaše nohy

Korkové papuče: to najlepšie pre vaše nohy  - Afrodit.sk    Nohy ako v bavlnke? Je to možné! Presvedčte sa doslova na vlastné nohy o tom, že ani po celodennom státí na nohách vás nemusí bolieť nohy. Oplatí sa však starostlivo vyberať, pretože dlhodobé nosenie nevhodnej obuvi môže totiž mať neblahý vplyv na vaše zdravie. Čo tak vyskúšať toľko populárne korkové papuče?

Praktické a nenápadné korkové papuče

Samozrejme, čo do elegancie sa korkové papuče nemôžu rovnať lodičkám na vysokom podpätku. Ale vďaka ich decentnému vzhľadu sú veľmi univerzálne a všestranne použiteľné. Ich tradičné vyhotovenie zaručí, že nebudú nikdy pôsobiť nijako rušivo v rámci vášho outfitu.

A kde všade pohodlné korkové šľapky užijete?

  • v škole

  • V práci

  • doma

  • na cestách

Do práce ako stvorené

Sedíte celý deň za kancelárskym stolom? Potom určite budete súhlasiť s tým, že tráviť celý deň v tesných topánkach nie je nič príjemné. Doprajte svojim nohám dokonalý relax aj v práci.

A čo potom v práci, kde si celý deň nesadnete. Ak vám to pracovné podmienky dovolia a vy nemusíte nosiť nejaký špeciálny typ obuvi, potom by práve korkové papuče mali byť jasnou voľbou! Skúste si raz zmerať, koľko toho cez deň v práci nachodíte! Uvidíte, že namerané číslo vás prekvapí ...

Rovnako tak korkové papuče poslúži aj študentom. Vďaka širokému sortimentu farieb iste nebudú nič namietať proti týmto pohodlným pantoflům.

Neuveriteľná úľava po dlhom dni

Máte pocit, že vaše nohy váži snáď sto kilogramov, keď prídete po náročnom, takmer nekonečnom dni domov? Potom čoskoro zistíte, že korkové papuče sú naozaj na nezaplatenie! Nezabudnite preto zaobstarať každému členovi vašej rodiny jeden pár, taký darček každý ocení, akonáhle si papuče prvýkrát obuje.

Na cestách ako doma

Veľa cestujete a trávite veľa času v hotelových izbách? Potom by vo vašom kufri nikdy nemali chýbať korkové papuče, ktoré vám v kufri nezaberú skoro žiadne miesto a vďaka ktorým sa v hoteli razom budete cítiť omnoho príjemnejšie.

Zdravie na prvom mieste

Ak v papučiach trávite väčšinou naozaj veľa času, potom by ste mali výbere vhodného modelu naozaj veľkú pozornosť. Vďaka korkovým pantoflům to však vyriešite ľahko a rýchlo, pretože ide o mimoriadne univerzálny typ obuvi, ktorý padne každému, bez ohľadu na vek a pod. Vymodelovaná nášľapný časť poskytne dokonalú oporu nožnej klenbe a vďaka nastaviteľným nártním pásikom ani osoby s širokým priehlavkom nemusí rezignovať na svoje pohodlie.

 

Už ste vyskúšali neuveriteľne pohodlné korkové šľapky?