Domov / Novinky / Kedy šatník volá po novej kabelke
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kedy šatník volá po novej kabelke

Kedy šatník volá po novej kabelke  - Afrodit.sk    Jedna vec, ktorá je naozaj v módnom svete veľké fau pax, je ošúchané kabelka. Poznáte to, ucha sa začnú strapkať, zips sa trochu natrhne, koženka sa na niektorých miestach olúpe. To by pre každú z nás mal byť jasný signál, kabelku vymeniť. Lenže je tu jeden problém.

Závislosť na jednej kabelke

Ku kabelkám, neviem prečo, si mnohí z nás počas času vybuduje veľmi silný vzťah. Napríklad ja. Svojou obľúbenú kabelku by som nosila do úplného roztrhania a za žiadnu cenu sa jej nechcem zbaviť. Je predsa jasné, že takú ako je táto, už nikdy nikde nezoženiem. Môj vzťah k takejto kabelke by sa dal nazvať až závislosťou. Mám síce veľa iných kabeliek, ale tejto sa skrátka žiadna iná nevyrovná.

Úprimnosť nadovšetko

Späť na zem k uvedomeniu si, že na svete nájdem veľa takých kabeliek, ma vždy dostane nejaká iná dáma: Buď je to moja mama alebo moja úprimná kamarátka. A to svojím pohŕdavým pohľadom, nejapný poznámkou alebo skvelú krásnu a úplne novou kabelkou. Keď sa potom nenápadne pozriem na tú svoju, ktorá je už dávno za zenitom, preberiem sa a v tú ranu je náš dlhodobo budovaný silný vzťah ten tam.

Je na čase zaobstarať novú kabelku!

Nenechávajte ani vy nákup novej kabelky na poslednú chvíľu. Možno si to neuvedomujete, ale známky starobe na vašej kabelke sú iným očiam viac zreteľné. Pozrite sa na svoje kabelky přísnýma očami. Ak ste došli k záveru, že by stálo za to porozhliadnuť sa po nejakom novom modeli, vaša závislosť je ešte v dobrých medziach.

 

Mrknite na obľúbené crossbody, ktoré dodajú vášmu outfitu ležérne look. Kabelky cez rameno sú praktické a ponúka sa v nepreberných farbách, štýloch a veľkostiach. Pokiaľ milujete elegantnom ženskom štýle, rozhodne voľte kabelku do ruky.
Listové kabelky sú zase nepostrádateľným doplnkom v plesovej sezóne. Výber je široký a rozhodne je z čoho vyberať.