Domov / Novinky / Kedy a ako si užijete sviatok zamilovaných vy?
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kedy a ako si užijete sviatok zamilovaných vy?

Kedy a ako si užijete sviatok zamilovaných vy? - Afrodit.sk    V Českej republike máme tú výhodu, že môžeme sviatok zamilovaných sláviť hneď dvakrát v roku. Je na vás, či si chvíle so svojím partnerom užijete 14. februára na deň svätého Valentína, alebo zostanete verní slovenskej tradícii a počkáte si až na 1. mája. Je potrebné dať pozor, aby ste oslavovali s gráciou a ak sa budete držať tradícií, zažijete chvíle plné prekvapení i vášne. Ako na to?

  Prvý máj je nielen o bozku

  Tradícia osláv prvého máje ako sviatku všetkých zamilovaných majú v slovanských krajinách dlhú tradíciu. Korene sviatku spadajú až do keltskej histórie, kedy sa 1. máj oslavoval ako deň plodnosti . Počas storočí prechádzali oslavy mnohých obmenami, až nakoniec zostali v povedomí len 2 základné tradície. Na 1. máje by mala byť každá žena pobozkanie pod rozkvitnutým stromom (ideálne pod čerešní) a muž, ktorý si na dievča myslí, by mal u ich bránach postaviť Majko. Mnohí zostávajú už len u bozku. Prvý máj by ale nemal zostať len pri ňom. Muži by mali svoje ženy v tento deň hýčkať a ukázať im, ako veľmi sú pre nich dôležité.

   

  Je to na vás!

  Na vyjadrenie citov bezpochyby patrí aj nejaký ten originálny darček. Nebojte sa vášho partnera postrčiť! A alebo ešte inak - vezmite osud do vlastných rúk a urobte si radosť. Čo hovoríte napríklad na tieto kabelky ? Určite poteší, že?

  Na Valentína sa pripravte!

  Aj keď sa hovorí, že deň svätého Valentína je novodobý sviatok, ktorý má jediný cieľ - prevetrať peňaženky, nie je to pravda. Tento sviatok má korene v starovekom Ríme. Na druhú stranu je fakt, že s jeho skoršie podobou nemá tá súčasná nič moc spoločné. Sviatok by ste mali vnímať ako deň, kedy je potrebné vášmu partnerovi ukázať, ako veľmi ho máte radi a vážite si ho. Mnoho párov vyráža na spoločný výlet či večeru. Tradíciou je, prekvapiť druhého darčekom. Možnosti sú neobmedzené ...

   

  Chcela by ste partnera naozaj prekvapiť? Využite k tomu vašu krásu! V nových šatách ho očaríte na prechádzke a romantickej večeri. Aké kúpiť? Pozrite sa na tieto skvostné šaty z našej ponuky. Kráľovnou večera sa stanete napríklad v čiernych mini . Nebojte sa v tento deň experimentovať. Pokiaľ mu pripravíte večeru a využijete afrodiziaká, zažijete noc, na ktorú budete dlho spomínať ...

  Ako to vidíte? Budete sláviť raz, alebo dvakrát?

   

  Napísal (a) Magdalena Plívová

  Magdalena Plívová


  Snažím sa užívať si života plnými dúškami.
  Mám rada chytré a inšpiratívne ľudí.
  Milujem cestovanie a skvelé jedlo.
  Písanie je moja vášeň :-).