Domov / Novinky / Kabelky - vkusný darček, ktorý poteší nielen pod vianočným stromčekom
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kabelky - vkusný darček, ktorý poteší nielen pod vianočným stromčekom

Kabelky - vkusný darček, ktorý poteší nielen pod vianočným stromčekom - Afrodit.sk    Jeseň je v plnom prúde a pomaly sa začíname pripravovať na blížiace sa Advent. Jestlipak už máte vybrané vianočné darčeky pre svojich najbližších? A pretože všetci okrem detí vieme, že Ježiša neexistuje, bude tento rok opäť na nás vybrať darček pre každého člena rodiny. Dáme vám pár skvelých tipov, akým darčekom rozhodne nešliapnete vedľa, ba naopak.

Kabeliek nie je nikdy dosť

Dámske kabelky patrí medzi najobľúbenejšie a najrozmanitejšie doplnky , ktorým odolá len máloktorá žena. Väčšina z nás má vo svojom šatníku hneď niekoľko kúskov, ktoré môžeme striedať podľa aktuálnej nálady a samozrejme tiež outfitu. Malé, veľké, priestranné, do ruky, cez rameno, farebné alebo jednofarebné, aká sa vám páči najviac?

Potešiť svojich blízkych, to je najkrajší pocit z celých Vianoc. Lenže čo stále nakupovať, keď si dnes každý všetko, čo potrebuje kúpi? Dámska kabelka predstavuje skvelé riešenie. Miluje vaša mamička, sestra, babička, kamarátka alebo partnerka kabelky? Viete, že je rada strieda, nosí elegantný, športové alebo radšej ležérne model? Skúste si zahrať na "detektíva" a vysledujte, jakou kabelku má najradšej. Ak je navyše kabelka, ktorú nosí už dlhšiu dobu trochu poničená, je najvyšší čas zaobstarať novú.

 

Aké kabelky máme v ponuke?

Či už zháňate kabelku do ruky, cez rameno, crossbody alebo malé lístoček, u nás nájdete presne to, čo potrebujete.

Výrazné kabelky

Nájdete tu kabelky v mnohých rôznych variáciách. Hľadáte kabelku pre mladú slečnu? Potom vyberte kabelku Sandru s farebnou dekoráciou, ktorá zaujme na prvý pohľad. Okrem zaujímavého dizajnu tento model zaujme aj tým, že ho možno nosiť v ruke alebo prehodiť pohodlne cez rameno.

Decentný elegancia

Pre ženu, ktorá si potrpí na decentné kabelky, vyberte dámsku kabelku Any so striebornými detailmi. Tento model môžete vybrať ako v čiernej, tak v hnedej farbe. Elegantný kabelku Any možno nosiť do práce aj do mesta. Kufríkový dizajn je módne a nadčasový.

Kabelky pre každú ženu

Ak neviete, akú kabelku zvoliť, potom stavte na trendy kabelku Rosana, ktorú prinášame v mnohých farbách. táto kabelka je vhodná pre každodenné nosenie, je vyrobená z kvalitnej koženky. Nielen že dobre vyzerá, ale tiež sa moc dobre sedí. Kabelka Rosana poteší každého bez ohľadu na vek.

 

Malé kabelky do ruky

Skvelým darčekom bude tiež jednoduché listovú kabelku , ktoré sa hodia k spoločenským udalostiam. Lístoček patrí medzi minimalistické kabelky, ktoré sú akurát do ruky. Dôraz sa kladie predovšetkým na eleganciu, vnútorný priestor je malý, vojde sa tam zvyčajne len to najnutnejšie. Odporúčame zvoliť hnedé štýlové listovú kabelku Kelly, ktoré je prepracované do najmenšieho detailu.

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.