Domov / Novinky / Kabelky- módne povinnosť každej z nás
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Kabelky- módne povinnosť každej z nás

Kabelky- módne povinnosť každej z nás - Afrodit.sk    Dámska kabelka je neodmysliteľným doplnkom každej ženy. Verili by ste, že to však boli muži, ktorí ako prví používali primitívne vaky na prenos vecí? Kabelky prešli dlhým a zaujímavým vývojom, než sa stali tým, čím sú teraz.
   

  V štrnástom storočí sa jednalo o malé vačky  pripnuté k oblečeniu, ktoré sa počas storočí 17. premiestnili dokonca pod sukne! V podstate až v 19. storočí prijali úlohu módneho doplnku, kedy začali vznikať prvé kabelky dnes svetoznámych značiek.

  Kabelky DNES

  Dnešná doba je otvorená všetkým možným štýlom, farbám, tvarom aj materiálom, z ktorých kabelky môžu byť vyrobené. Ak správne zvolíte ich kombinácii so štýlom svojho outfitu, vôbec vás nemusí trápiť, aká farba, veľkosť alebo materiál práve frčí.

  Rozjasnite ulice farbami!

  Blíži sa leto, pochmúrne počasie pomaly ustupuje slniečku a bez toho si to možno uvedomujete, aj vy začínate trochu viac žiariť. Inšpiráciu môžete nájsť na našich stránkach. Väčšina kabeliek, ktoré sú v našej ponuke, sú vyrobené z pevnej koženky a často v niekoľkých farebných kombináciách. Nájdete tu kabelky do ruky alebo kabelky cez rameno, ktoré sa hodia na bežné nosenie do práce alebo do mesta. Sú praktické a zároveň môžu pôsobiť naživo až extravagantne.

   

  Menšie kabelky cez telo

  Pre docielenie neviazaného ležérneho štýlu odporúčame menšie kabelky typu crossbody . Sú pohodlné na nosenie a zmestí sa do nich všetko podstatné. Vybrať si môžete z množstva listových kabeliek, ideálnych do spoločnosti ak večerným šatám, keď potrebujete niekam elegantne schovať mobil, peňaženku a pudrenku. Vybrať si môžete aj z typov, ktoré majú odnímateľný retiazka.

   

  Móda je hra

  Pamätáte si staré pravidlo, že kabelky majú farebne ladiť s topánkami? Vôbec sa toho nemusíte držať! Len sa pozrite na fotky z móla, na fotky slávnych celebrít, ktoré udávajú trendy. Často kombinujú doplnky, ktoré sa k sebe vzdialene vôbec nehodia. Dohromady s oblečením ale prekvapivo tvorí vkusný a zaujímavý celok. Móda je hra a je len na vás, ako ju budete hrať;) tak smelo do toho!

   

  Napísal (a) Eva Bicanová

  Eva Bicanová

  Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
  Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
  Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.