Domov / Novinky / Ja a moje módne úlety (aneb, presne viem ako na to, ale občas to ujde)
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ja a moje módne úlety (aneb, presne viem ako na to, ale občas to ujde)

Ja a moje módne úlety (aneb, presne viem ako na to, ale občas to ujde)  - Afrodit.sk    Pozná to každá z nás. Ráno sa zobudíte a v kreatívnej nálade vymýšľate čo na seba. Niekoľkokrát sa prezlečiete, nakoniec je to ono. A s úsmevom na tvári odchádzate von. Potom sa párkrát pozriete na seba v odraze vo výklade a pomaly začnete premýšľať, či ste to neprehnali s tým alebo s tým. Začnete sa cítiť trápne a nakoniec sa úplne neznášate za to, čo ste to vymyslela za kreáciu. Celý deň skazený. Pretože som to zažila tiež, volím najradšej klasiku a jednoduché osvedčené kombinácie. V tom čo poznám, sa totiž cítim najlepšie. Verím tomu, že tak, ako sa cítite, tak aj vyzeráte a pôsobíte.
 

Mám voľnú prácu, a tak oblečenie "do práce" a "len tak do mesta" nerozdeľuje. Do spoločnosti často volím čiernu alebo červenú farbu. Ani neviem prečo. Keď idem do spoločnosti, skôr kladiem dôraz na make-up, účes a doplnky ako na oblečenie.

Moderným trendom nepodlieham. Ako rýchlo prídu, tak rýchlo odídu a ak nestihnete presne ten moment, keď už nie sú in, tak ste na úplne inom konci módneho sveta, než ste chceli byť.
Nechávam sa ale s radosťou inšpirovať módou, ktorú vidím na ulici okolo seba.

Viem, čo mi pristane, a tuším, čo mi nepristanú. Tým sa VÄČŠINOU riadim.
Obľúbila som si úzke jeany, ktoré mi padnú. Jednoduchá tričká ľahko odhaľujúce ramená (rozhodne volím radšej tričká voľnejšie, než tesná!) V príjemných farbách, bez bláznivého potlače a vykřičeného loga.
Pohodlné kvalitné balerínky alebo členkové kožené topánky. Topánkam na vysokom podpätku som zatiaľ nepodľahla.
Doplnky sú pre mňa základ úspechu. Vždy mám po ruke výrazný náramok a dlhý prívesok. Ideálne by som outfit doplnila klobúkom, ale stále sa k jeho nosenie nemôžem nejako odhodlať.

V zime milujem teplé legíny, vysoké topánky ak nim dlhé svetre. Ak moc nemrzne, zvolím k tomu kratšu bundu, teplú čiapku a zamotajú sa do poriadne dlhé šály. Chlpatá kabelka je jedna z vecí, na ktoré sa v zime obzvlášť teším.

 

Jeseňami si neviem predstaviť bez farebných svetrov a kabátov, ktoré mám v čiernej, tmavo modrej a hnedej farbe.

Na jar ma baví farby azda najviac z celého roka. Po zime mám zrazu náladu obliecť si dúhu. To býva práve to obdobie mojich častejších faux pas. Bláznivé strihy, bláznivé farby a modely, ktoré zase rýchlo skončia na dne skrine. Do ďalšieho jari ...

 

Z doplnkov nadovšetko zbožňujem slnečné okuliare, ktorých mám plný šuplík, a kvalitné hnedý kožený opasok, ktorý mám len jeden, ale čím je starší, tým je krajšia. Ošúpaná kvalitnej kože ma vizuálne veľa priťahuje.

Myslím, že človek nemusí mať skrine napchaté oblečením, Len stačí kupovať si kúsky také, ktoré sa ľahko kombinujú. Kupovať si ich v materiáloch, ktoré nám sú príjemné, vo farbách, ktoré nám pristanú, v strihoch a veľkostiach, ktoré nám padnú. Tak jasné a jednoduché a pritom celkom nemožné, že?
Až sa nabudúce zase budem chcieť stať neviditeľnou po tom, čo sa uvidím v odraze výlohy, na tento článok si s úsmevom spomeniem.

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.