Domov / Novinky / Farebné letné kabátiky a saká
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Farebné letné kabátiky a saká

Farebné letné kabátiky a saká - Afrodit.sk    Nebojte sa farieb. Leto sa pomaly blíži a je najvyšší čas osviežiť svoj šatník letnými modelmi. A pretože žijeme v podnebie, v ktorom je počasie pomerne nestále, sa treba pripraviť aj na chladnejšie dni. K sukni aj šatám vám ideálne poslúži elegantné letné kabátiky a saká, v ktorých zažiarite. Nechajte sa od nás inšpirovať. V našej ponuke nájdete kabátiky a bundy v rozmanitých farbách a strihoch

  Nebojte sa farieb

  Leto sa pomaly blíži a je najvyšší čas osviežiť svoj šatník letnými modelmi. A pretože žijeme v podnebie, v ktorom je počasie pomerne nestále, sa treba pripraviť aj na chladnejšie dni. K sukni aj šatám vám ideálne poslúži elegantné letné kabátiky a saká, v ktorých zažiarite. Nechajte sa od nás inšpirovať. V našej ponuke nájdete kabátiky a bundy v rozmanitých farbách a strihoch.

   

  Farby k letu skrátka patrí. Doslova nadčasové sú pastelové odtiene, najmä potom žltá, marhuľová, svetlejší odtieň červenej, modrej a zelenej.

  Ako vybrať letné sako a kabátik?

  Dôležitými prvkami pre letné oblečenie je ľahkosť a priedušnosť. Aj keď sa v lete trochu ochladí, vždy dajte prednosť ľahšiemu a vzdušnějšímu materiálu.
  Je lepšie radšej vrstviť, než nosiť napríklad zimné bundy. Navyše v lete možno viac experimentovať s farbami, strihy a jednotlivými doplnkami.
  Všeobecne platí, že sako je viac spoločenské, kabátik zase praktickejšie.

  Pre chladnejšie dni iste oceníte letné kabátiky s dlhým rukávom a kapucňou. Kapucňa vás ochráni pred vetrom aj drobným dažďom.

   

  Kabátik v jemnej pastelovej farbe je veľmi elegantný a nežný. Dlhší strih lichotí každej postave, pretože skryje nedokonalosti postavy a naopak vyzdvihne ženskosť.
  Iste vás zaujme sýto žltá farba, ktorá je symbolom leta. Modrá a zelená zase upokojujú a navodzujú dobrú náladu.

   

  Marhuľové sako do pása pôsobí veľmi romanticky a hodí sa predovšetkým k letným šatám. Sako pôsobí trochu ako otvorený kardigan, ide o veľmi módne a príjemný doplnok. Celý model dopĺňajú ozdobné zipsy.

  Nadčasová čierna farba

  Neoslovili vás pastelové odtiene?
  Potom stavte na čiernu. Výhoda čiernej je, že opticky zoštíhľuje a navyše ju možno ľahko kombinovať s ostatnými doplnkami. Čierne sako je ideálna pre každú príležitosť.
  Krásne ho možno skombinovať k šatám aj k sukni.
  Hlboký výstrih podčiarkne vašu ženskosť a sako krásne vyzdvihne prednosti ženskej postavy. Ponúkame tiež vo športovejší verzii zdobené zipsy a zlatými gombíkmi. Pre milovníčky extravagantného štýlu však odporúčame čierne sako do pása s ozdobnými prvkami, ktoré najlepšie vynikne k džínsom.
   

   

   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémovi

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.