Domov / Novinky / Dlhé svetre a legíny patria k sebe
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Dlhé svetre a legíny patria k sebe

Dlhé svetre a legíny patria k sebe  - Afrodit.sk    Nosíte rada legíny a neviete, čo k nim v zime zvoliť? Odpoveď je jednoduchá, stavte na dlhé svetre. Sú veľmi módne a vyzdvihnú vašu ženskosť.

Darček ktorý poteší a zahreje

Dlhé svetre možné vybrať ako praktický a spoľahlivý vianočný darček pre mamičky či kamarátku. Tohtoročné trendy fandí výrazným vzorom a asymetrickým strihom. Takzvané maxi svetre sa perfektne hodí nielen k legínam  ale aj k úzkym džínsom.

 

Fantázia vrstvenie

Premýšľate, čo si cez dlhý sveter obliecť? Ako by to vyzeralo s krátkym sakom, alebo radšej zvoliť dlhý kabát? Módny diktát je v tomto ohľade pomerne benevolentné. Pokiaľ máte sveter dostatočne dlhý a priliehavý, pokojne si cez neho oblečte krátku bundu do pása. Vrstvenie je IN. Táto móda je veľmi mladistvá. Ak sa chcete viac zababušiť, jednoducho siahnite po kabáte alebo dlhšom saku. Fantázii sa medze nekladú. A samozrejme najvhodnejšie obuvou sú nízke alebo vysoké čižmy.

 

Krásna pod vianočným stromčekom

Tiež sa rada na Štedrý deň pekne obliekate? Zasadnúť ku Štedrovečerný večeru v teplákoch? Tým by ste príliš slávnostnú atmosféru nenavodila. Napriek tomu sa vám nechce stráviť večer vo sviatočných šatách ani upnutých nohaviciach? Oblečte si legíny a miesto šiat dlhý sveter. Napríklad čierne úpletové šaty z našej ponuky sú natoľko elegantné, že v nich neurobíte hanbu ani v tak slávnostný deň. A ak sa obávate, že by vám mohlo byť horúco, jednoducho si vyberte svetrové šaty bez rukávov.

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.