Domov / Novinky / Detské bavlnené ponožky
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Detské bavlnené ponožky

Detské bavlnené ponožky  - Afrodit.sk    Veľakrát venujeme veľkú pozornosť oblečenie našich detí, dbáme na to, aby ich oblečenie bolo vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných materiálov, ktoré nebudú brániť prúdeniu vzduchu a ktoré nebudú vyvolávať nežiaduce alergické reakcie. Veľakrát nám však uniknú tie najmenšie detaily, ako sú napríklad ponožky.

Myslíme na zdravie našich detí

Rovnako pri výbere detských ponožiek by malo byť zdravie na prvom mieste . V ponožkách by sa detská nožička nemala zapařovat, čo sa veľmi často stáva v ponožkách z nepríjemných umelých materiálov. Niet teda divu, že prírodné materiály jasne vedú a čím ďalej viac ľudí je uprednostňuje pred "umelinami".

Nijako vás neprekvapí, že tradičné bavlna je často prvou voľbou, ale do hľadáčika ľudí, ktorí si potrpia na kvalitné prírodné materiály, sa čím ďalej viac dostáva aj bambus.

Rozhodne sa nemusíte obávať toho, že ponožky vyrobené z prírodných materiálov majú menšiu výdrž a čoskoro stratí svoj tvar. Bambusové aj bavlnené ponožky sú dostatočne elastické, takže dlho drží svoj tvar a pri správnom praní zostanú dlho ako nové.

Dbajte však aj na ďalší aspekt, ktorý môže ovplyvniť zdravie a komfort vašich detí. Dôležité je, aby ponožky mali zdravotný lem, ktorý nebude škrtiť a tým obmedzovať krvný obeh.

Detské ponožky

Neuveriteľný výber farieb a vzorov

Detské oblečenie hýria všetkými možnými farbami a motívy a ani detské ponožky nie sú výnimkou . Deti je predsa žiaduce predovšetkým zaujať, o čo sa postarajú roztomilé detské ponožky s rôznymi obrázkovými motívmi, autíčkami pre chlapcov , motýliky pre dievčatá, alebo populárnymi detskými postavičkami . Alebo je libo bodkami či prúžky? Čokoľvek len si budete priať ...!