Domov / Novinky / Deň svätého Valentína
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Deň svätého Valentína

Deň svätého Valentína - Afrodit.sk    Sviatok zamilovaných sa blíži a hoci ho možno neberiete nijako vážne, pre niekoho to môže byť dôležitý deň. Nikdy ho preto nepodceňujte, pretože ten "niekto" môže byť pokojne vaša druhá polovička. Za každých okolností by sme teda mali mať niečo nenáročného v zálohe, keby to tak naozaj bolo.

Len čo skončí Vianoce, je tu Silvester a hneď po ňom svätý Valentín. Že si zase budete lámať hlavu s darčekom? To nemusíte! Tento sviatok je fajn hlavne preto, že k nemu stačí málo. Má byť o láske, romantike a vášni . Tieto 3 abstraktné pojmy som nižšie previedla do reality:

Láska = niečo dobré na jedenie
Romantika = sviečky, kvetina
Vášeň = nejaký nový sexi kúsok na seba

No vidíte! Hoci by asi u mužov tieto rovnice vyzerali inak, určite nepohrdnú ani tými našimi.

láska: 

Iste, prechádza žalúdkom! Navrhnite partnerovi, ak to neurobí on, že si dnes večer chcete niekam zájsť. Ale pre dnešok vyberte nejakú inú ako "krčmičky Na rôžku". Skúste napríklad novú reštauráciu, ktorá sa vám páči, alebo bežte tam, kde skrátka varí naozaj dobre. Alebo si jednoducho objednajte dobré jedlo domov.

 

Romantika:

Sviečky zoženiete dnes skoro v každom obchode, kvetinu určite bude mať váš partner. Ak nie, nehnevajte sa na neho, pravdepodobne si len nevšimol, že je Valentín . To počas večera bude mať ešte možnosť dohnať.

 

 Vášeň:

tady pozor - nový sexi kúsok na seba by mal byť prítomný už v onej reštaurácii! Ak však večeriate doma, príde až po večeri, ale trochu v inom prevedení. My sa skôr zmeriame na tú prvú variantu, s ktorou vám môžeme pomôcť na našom e-shope.

 

Ak chcete, aby bol do vás partner celý paf, musíte podnietiť jeho zvedavosť. Nový sexi kúsok by mali byť šaty! Také, ktoré ukážu dosť na to, aby sa do vás zas a opäť zamiloval, ale zároveň mu musíte nechať priestor pre fantáziu. Rozhodne odporúčame priliehavé bavlnené šaty pokojne s dlhými rukávmi , čierne minišaty alebo dlhšie tuniky - to všetko doplňte o čiernej alebo telovej silonky a lodičky na podpätku . Navyše, ak to bude nevšedný model, tiež vy pre "svojho muža" zrazu budete neokukaná. Skúste to a uvidíte, aké tromfy máte v ruke!

Ak tento článok budú čítať aj nejakí páni, tak tu malé zhrnutie pre vás:

Deň svätého Valentína je 14.2.
Kúpte žene svojho srdca kvetinu
Navrhnite jej večeru v peknej reštaurácii
Kúpte ju nové šaty :)

Srdečne Vám všetkým prajem nádherné prežitie svätého Valentína či už sa necháte inšpirovať mojimi radami alebo si ho urobíte po svojom, napríklad doma v pohodlných teplákoch pri poháriku vína.

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.