Domov / Novinky / Deň matiek sa blíži, urobte svojej mamičke radosť!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Deň matiek sa blíži, urobte svojej mamičke radosť!

Deň matiek sa blíži, urobte svojej mamičke radosť!  - Afrodit.sk    Zase je to tu, druhá májová nedeľa, ktorá je venovaná všetkým mamičkám. Existujú "Dni" všetkého možného, ​​rôznych potravín, profesií, činností. Skrátka takmer čohokoľvek, čo len vás napadne. Ak má však nejaký deň naozaj zmysel, tak je to práve Deň matiek. Ako tento sviatok osláviť? Nejakú drobností, alebo aj vlastnoručne vyrobeným darčekom. Nemusíte totiž rovno vymýšľať nejaké okázalé dary. Práve v tomto prípade urobí aj malá drobnosť veľkú radosť. Tým skôr, ak takéto prekvapenie nebude obdarovaná žena čakať ... Čo na poslednú chvíľu kúpiť?

Niečo pekného na seba

Šatka, náušnice, malá kabelka , sexy šaty , trendy tunika. Podobných drobností nemá žiadna žena nikdy dosť, preto ich nákupom nemôžete urobiť chybu. Výhodou je, že si nemusíte lámať hlavu s výberom veľkosti a ak stavíte skôr na neutrálne farby, teda čiernu, hnedú, béžovú, tmavo modrú a pod., Máte vyhraté!

Niečo sladkého na nervy

Ručne vyrobené čokoládové pralinky, obrovská tabuľka čokolády alebo vlastnoručne upečený tortu, to sú sladká prekvapenie, ktorá určite vyčarí úsmev na tvári vašej matky. A čo tak pozvanie do nejakej príjemnej kaviarne na nejakú sladkú delikatesu?

Niečo voňavé pre radosť

Ktorá žena nemá rada parfumy a voňavku . Nemusíte kupovať rovno Channel číslo 5, ale čo takto fľaštička nejaké jarné vôňu, ktorá navodí príjemnú náladu?

Niečo kvitnúceho ako poďakovanie

Čo poteší každú ženu bez výnimky? Jednoznačne čerstvé kvety. A je úplne jedno, či necháte uviazať obrovskú kyticu, alebo vlastnoručne natrháte divoké kvety. Každá snaha sa totiž cení!

A niečo málo z histórie ...

Zaujíma vás, ako je to z históriou tejto tradície? Nápad na vznik tohto sviatku sa zrodil v roku 1907 v Spojených štátoch. Pôvodne sa malo jednať o vyjadrenie úcty Anne Reeves Jarvisovej, známej bojovníčka za práva matiek. O niekoľko rokov neskôr bol Deň matiek oficiálne vyhlásený. V českom prostredí sa začal sláviť v prvej polovici dvadsiatych rokov na popud Alice Masarykovej.

 

Ste už pripravení na blížiace sa Deň matiek?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).