Domov / Novinky / Deň detí: potešte svoje ratolesti
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Deň detí: potešte svoje ratolesti

Deň detí: potešte svoje ratolesti  - Afrodit.sk    Rok sa s rokom zišiel a Deň detí je takmer za rohom. Ako potešiť vaše najmenšie a pripraviť im príjemné prekvapenie, aby si deti tento deň náležite užili? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch!

Zaujímavý program na celý deň

Vaše deti rozhodne poteší nejaký netradičný výlet , ako je napríklad chodník v oblakoch, rozprávková dedinka a podobné ciele. Navyše si môžete byť takmer istí tým, že na mnohých miestach nebude chýbať ani nejaký zaujímavý program, pri ktorom sa vaše ratolesti rozhodne nudiť nebudú!

 

Niekto nedá dopustiť ani zoologickú záhradu , tak prečo sa konečne nevydať do nejakej, kde ste ešte neboli a ktorej návštevu deťom už nejakú dobu len sľubujete? Stranou vašej pozornosti by nemala zostať ani najrôznejšie interaktívne centrá, v ktorých sa deti veľa naučia veľmi nenásilným, zaujímavým spôsobom. Avšak tento plán si radšej nechajte v zálohe do nepriaznivého počasia, aj cez prázdniny sa k výletu za poznaním iste nájde príležitosť.

Krátke povyražení

Ak neplánujete celodenný výlet, so staršími deťmi môžete vyskúšať napríklad minigolf, jazdu na teraz toľko populárnych kolobežkách či kolieskových korčuliach.

Sladká bodka na záver

Návšteva cukrárne korunovaná obrovským, veselým pohárom, môže byť príjemným zakončením celého dňa.

Nepostrádateľný darček

Novo v našom internetovom obchode nájdete krásne hračky pre vaše najmenšie, ktoré im určite vyčarí úsmev na tváričke! Nechýba samozrejme najrôznejšie bábiky pre malé princezné, autíčka všetkých veľkostí a farieb pre malé nezbedníka, ale opomenúť sme nemohli ani obľúbené stavebnice, ktoré deti spoľahlivo zabaví. Deti sa nemôžu odtrhnúť ani od hier na profesie , ale za pozornosť určite stojí tiež kreatívne hračky , ktoré rozvíjajú detskú fantáziu, zručnosť a podobne. A určite tu načerpáte inšpiráciu aj na darček za dobré vysvedčenie!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).