Domov / Novinky / Dáždnik je na jeseň nutnosť číslo 1
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Dáždnik je na jeseň nutnosť číslo 1

Dáždnik je na jeseň nutnosť číslo 1  - Afrodit.sk    S príchodom jesene sa samozrejme mení aj vizáž našich outfitov. V lete je to jednoduché. Šaty, tielka a sukne kombinujeme akokoľvek s lodičkami, balerínkami alebo sandálky. Na jeseň je však potrebné, aby naše oblečenie okrem estetickej funkcie zastalo tiež tú praktickú. A tou je hlavne docieliť sucha a tepla.

V suchu vďaka kvalitní obuvi a trendy dáždnika

Z jesennej obuvi rovno vyškrtnite čokoľvek pláteného. Aj keď práve bude ráno svietiť slniečko, už okolo obeda sa počasie môže dramaticky zmeniť. A to sa týka nielen teploty, ale aj zrážok. Dôležitá je pevná nepremokavá obuv. Členkové topánky, nízke čižmy aj vyššie čižmy na podpätku, to všetko si môžete zo skrine vybrať. Balerínky a tenisky do nej pre zmenu na nejaký čas schovajte.

Dáždnik ako doplnok doladí váš outfit

Načo vám bude platné, že budete mať sucho v topánkach, keď vám zmokne účes? K ničomu. Preto so sebou noste stále dáždnik. Ak idete len vedľa do obchodu, tak to možno až tak nutné nie je, ale vypravíte ak sa niekam ďalej, rozhodne ho odporúčame so sebou. A je jedno či Davie prednosť skladaciemu dáždnika do kabelky alebo holovému elegantnému dáždnika.

Aby dáždnik ladil s outfitom

Dáždnik nie je nijako nákladná záležitosť, a preto sa oplatí, zaobstarať si ich niekoľko. Je to dobré v prípade, že sa vám pri silnom vetre jeden rozbije, ale hlavne ich budete môcť lepšie kombinovať so svojim zvyšným oblečením. Berte dáždnik ako jeden z doplnkov. Kabelku, opasok, šatky aj šperky sa tiež snažíte čo najlepšie prispôsobiť k svojmu outfitu. S dáždnikom by to malo byť práve tak.

 

Ako kombinovať dáždnik s oblečením

Máte dve jednoduché možnosti: vytvoriť zaujímavý kontrast, alebo všetko farebne zladiť. Žiaduce je oboje a obe varianty môžete použiť ako na formálne schôdzku, tak pri bežnom nosení. Musíte si len samé zvoliť, na čo sa v ten daný deň cítite. Odporúčame si preto zaobstarať minimálne jeden dáždnik vo výraznej farbe (ako je napríklad červená alebo zelená) alebo s výrazným farebným vzorom. Druhý dáždnik pre zmenu by mal byť jednoduchý čierny, béžový, priehľadný alebo s jemným prúžkom.

A teraz už stačí len k vášmu outfitu vybrať ten správny dáždnik, aby vaša celková vizáž nevyzerala rušivo alebo nesúrodo. A pamätajte, keď si práve nebudete vedieť rady, že menej býva často viac. Klasickým čiernym alebo tmavo modrým dáždnikom síce nikoho nenadchnete, ale určite tiež nič nepokazíte.
Kúpte si pre istotu tiež jeden taký.