Domov / Novinky / Dámske spodné prádlo pre váš dobrý pocit
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Dámske spodné prádlo pre váš dobrý pocit

Dámske spodné prádlo pre váš dobrý pocit  - Afrodit.sk    Prečo venovať výberu spodnej bielizne pozornosť? Bielizeň síce nie je vidieť, ale na náš dobrý pocit má zásadný vplyv. Ak sa budete dobre cítiť, bude to na vás i vidieť, aj keď si to ani neuvedomíte. Preto si na jeho výbere dajte záležať každý deň. A tiež nezabudnite nekompromisne vyradiť staré bielizeň, ktorá už má to najlepšie za sebou.

Obľúbené spodné prádlo

Ženské preferencie v rámci spodnej bielizne sa veľmi rôznia. Čo žena, to iný názor ... Aj jedna žena preferuje v rôznych dňoch úplne odlišné spodnú bielizeň. Raz dá prednosť luxusným nohavičkám s krajkovými detailmi, ktoré síce nie sú tak pohodlné. Inokedy kladie dôraz na maximálne pohodlie, ktoré zabezpečia nohavičky vyrobené prírodných materiálov, ktoré sú dostatočne priedušné. Hitom poslednej doby je bambusové spodná bielizeň , ktoré vyniká nielen priedušnosťou, ale aj pružnosťou. Bambus je navyše antibakteriálny, čo je u spodného prádla viac ako žiadanou vlastnosťou.

Spodná bielizeň na každú príležitosť

Takisto sa oplatí mať v zásobe rôzne typy spodnej bielizne. Aj keď si potrpíte na pohodlné klasické nohavičky, mali by ste mať nenápadné bezšvové nohavičky, ktoré si budete môcť obliecť aj pod priliehavé šaty.

Napríklad v rámci spodných nohavičiek je výber naozaj veľký. Pod nohavice s nízkym sedom sú ideálnou voľbou bedrové nohavičky. Mnoho žien nedá dopustiť na nohavičky, ktoré sa nezarezávajú a neškrtí. Avšak ani milovníčky klasických nohavičiek neprichádza skrátka, pretože sú k dostaniu v nespočetných prevedení a farebných kombinácií.

 

Preferujete pohodlné spodné prádlo, alebo stavíte na luxusné kúsky?

Napísal (a) Katka Romanová

Katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).